Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

Ç’na kënaqën! Donaldi jo vetëm që i nxorri sekretin Borës, por tregon edhe …

Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Dyshja kishte preferuar mos ta bënte publike...

22-vjeçarja lushnjare me COVID-19 th yen karantinën, shkon për të takuar prindërit, procedohet nga...

Policia ka nisur hetimet për një 22-vjeçare në Lushnje, i cila th eu karantinën.   NJOFTIMI I POLICISë: Th eu karantinën duke dalë nga shtëpia, procedohet penalisht...

E fundit! Situatë ala rmante në Shqipëri, v des 45 vjeçarja nga COVID, ja...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por edhe shtrime të...