Bora në Shkodër – 2 SHKURT 2012

                             

(foto) Magjia e Valbonës: E bukur dhe joshëse, edhe në dimër

Turizmi i borës, apo Turizmi i Bardhë, ka nisur. Lugina e Valbonës e ka prishur bardhësinë e saj nga skiatorët dhe gjurmët e vizitorëve të fundjavës. Valbona të emocionon në çdo...

Fotografi të vjetra të Shkodrës

Foto të vjetra nga Shkodra. Qyteti i Shkodrës përmes objektivit të disa fotografëve vendas dhe të huaj që e kanë vizituar.          

Stadiumi i Shkodres mbulohet nga bora, shijoni fotot

Pamje e pazakonte, e stadiumit te Shkodres “Loro Borici”. Fusha e blere, tashme nuk duket gjekundi, pasi eshte mbuluar nga bardhesia e bores.

Shkoder Nentor 2017

GOPRO SHKODRA FACEBOOK

Te fundit

“Të kam gjet o ndryrësirë, familjes sime ti hash atë që nuk thuhet”, e...

Këngëtarja e famshme shkodrane Rita Ndoci përmes një statusi në rrjetet sociale, ka nxjerrë zbuluar një person që e përndiqte në rrjetet sociale, duke...

Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën!

Të enjten mbrëma, ndërsa kthehesha në shtëpi, u përballa me një mori makinash policie dhe autoambulance.   Mendova se kishte ndodhur ndonjë vr asje dhe sapo...

”Hec o zotëri, unë kam pirë gjysëm kile raki”, Drejtori i Urgjencës Brataj vë...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka rrëfyer mëngjesin e sotëm, eksperiencën e tij personale, teksa ka qenë duke marrë shërbim në një dyqan...