Fotografi të vjetra të Shkodrës

Foto të vjetra nga Shkodra. Qyteti i Shkodrës përmes objektivit të disa fotografëve vendas dhe të huaj që e kanë vizituar.                      

Foto nga Shkodra 2018

                       

Disa foto vërtetë të Çuditshme!

Shikoni fotot më të çuditshme në botë...

Fotot e Shqipërisë komuniste që jua kanë fshehur/ Do t’ju lënë gjurmë të thella!

Periudha e diktaturës, ishte pjesa më e errët e Shqipërisë që e izoloi nga bota e jashtme. Edhe të huajt ishin të paktë ata që vizitonin Shqipërinë komuniste. Më të...

Fotografi të vjetra të Shkodrës

Foto të vjetra nga Shkodra. Qyteti i Shkodrës përmes objektivit të disa fotografëve vendas dhe të huaj që e kanë vizituar.          

FOTOT e rralla: Shkodra në vitin 1863

Një album me fotografi të rralla nga Shkodra që datojnë qysh në vitet 1830 vijnë të mbledhura nga albanologu dhe studiuesi , Robert Elsie. “Panorama e rrallë e Shkodrës së...

Shkodra e parë nga një këndvështrim tjetër.

Shkodra e parë nga një këndvështrim tjetër.

Mos u cuditni kjo është një foto nga Hidrocentrali Fierzë

Mos u cuditni kjo është një foto nga Hidrocentrali Fierzë

Te fundit

Ç’na kënaqën! Donaldi jo vetëm që i nxorri sekretin Borës, por tregon edhe …

Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Dyshja kishte preferuar mos ta bënte publike...

22-vjeçarja lushnjare me COVID-19 th yen karantinën, shkon për të takuar prindërit, procedohet nga...

Policia ka nisur hetimet për një 22-vjeçare në Lushnje, i cila th eu karantinën.   NJOFTIMI I POLICISë: Th eu karantinën duke dalë nga shtëpia, procedohet penalisht...

E fundit! Situatë ala rmante në Shqipëri, v des 45 vjeçarja nga COVID, ja...

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por edhe shtrime të...