Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

4 mësues me Covid-19, por shkolla vijon mësimin sikur të mos kishte asgjë…

Katër mësues në Shkollën “Shefqet Tançi” në Bulqizë kanë rezoltuar të infektuar me Covid-19 pas testimit të bërë nga ana e mjekëve epidemiolog të...

Hakmarrja mes dy fiseve në Rrëshen, gjithçka nisi për një vajzë, si mburrej Saimir...

Saimir Jaku dhe Kreshnik Gjini janë 2 çështje të ndryshme në motive por që kanë si protagonistë përafërsisht të njëjtët persona. Historia nis me...

Filmi parashikoi pandeminë, flet aktori protagonist: Isha i përgatitur për Covidin që para 10...

Aktori Jude Law ka folur së fundmi për filmin “Contagion” (Infektimi), i cili flet për historinë e një virusi vdekjeprurës. Në një bisedë me Jimmy...