Asnjë postim për tu shfaqur

LIDHU ME NE

67,756FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Mos e beso po deshe…por kjo është Shqipëria. Do dashuroheni me të!

Zoti dhe natyra e kanë bekuar Shqipërinë. Në këtë vend të vogël mund të gjesh thesare të paçmuara të bukurive të tokës së saj. Nga...

Miqësorja e rrallë, kur Vllaznia fitonte ndaj Algjerisë më 1976-n…

Në prag të miqësores me Norvegjinë apo kur sheh që sot luhen kaq shumë miqësore luksi, po tregojmë një nga miqësoret e rralla e...

Bukuroshja nga Puka që futi në “kurth” dhe reperin amerikan

  Oriola është modelja më e famshme si brenda dhe jashtë vendit. Mund të themi dhe më e paguara për imazhin e saj. Së fundmi...