Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

“Të kam gjet o ndryrësirë, familjes sime ti hash atë që nuk thuhet”, e...

Këngëtarja e famshme shkodrane Rita Ndoci përmes një statusi në rrjetet sociale, ka nxjerrë zbuluar një person që e përndiqte në rrjetet sociale, duke...

Të vërtetat e pathëna për Anisën dhe Blertën!

Të enjten mbrëma, ndërsa kthehesha në shtëpi, u përballa me një mori makinash policie dhe autoambulance.   Mendova se kishte ndodhur ndonjë vr asje dhe sapo...

”Hec o zotëri, unë kam pirë gjysëm kile raki”, Drejtori i Urgjencës Brataj vë...

Drejtori i Urgjencës Kombëtare Skënder Brataj ka rrëfyer mëngjesin e sotëm, eksperiencën e tij personale, teksa ka qenë duke marrë shërbim në një dyqan...