Vllaznia, zbardhet formacioni me të cilin do të luajë sot ndaj Luftëtarit

Sfida e sotme në Gjirokastër konsiderohet shumë e rëndësishme në kampin shkodran. Padyshim që kuqeblutë do futen në fushë me objektivin e qartë për të mos dalë pa pikë. Trajneri Gjoka...

Futbollistet e Vllaznisë sot një surprizë të veçantë për trajnerin e tyre

Vllaznia e futbollit të femrave sot ka luajtur ndeshjen e radhës, atë të Kupës së Shqipërisë përballë Kinostudios. Një takim i rëndësishëm sepse bëhej fjalë për gjysmëfinalen e këtij kompeticioni...

Sulmi ndaj Ernest Gjokës, reagon Elvin Beqiri: E shohin Vllazninë si “mejhane”

Një ngjarje e rëndë ndodhi disa orë më parë në qytetin e Shkodrës. Trajneri Ernest Gjoka u sulmua me thikë nga një person i paidentifikuar. Fatmirësisht Gjoka shpëtoi pa dëme,...

Gjoka: Nëse policia arreston personin që më sulmoi, shpëton edhe Vllaznia

Në një intervistë për “Star Plus”, ka ardhur një tjetër reagim nga ana e trajnerit, Ernest Gjoka, për kërcënimin e ndodhur në ditën e djeshme. Trajneri i Vllaznisë është shprehur...

“Rrëfehet” Tom Doshi, nga premioja deri tek dëshira për privatizimin e Vllaznisë

Prej pak ditësh në disa portale online ka nisur të qarkullojë lajmi se pas fitores së Vllaznisë e cila mposhti Teutën me rezultatin 2-0, deputetiTom Doshi do të marrë...

DHUNA NDAJ ERNEST GJOKËS, SHTYHET NDESHJA E VLLAZNISË

Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur te shtyje për ditën e diele ne orën 14:00 ndeshjen mes Vllaznise dhe Luftetarit. Kjo vjen pas incidentit te ndodhur mbrëmjen e se enjtes...

“Revoltohet” Kraja: Sot s’ka stërvitje. Nuk është sulmuar vetëm profesor Nesti, por gjithë futbolli...

Njerëzit e sportit janë vënë të gjithë në rresht përkrah trajnerit të Vllaznisë Ernest Gjoka. E ka bërë këtë gjë edhe trajneri i Vllaznisë B Ervis Kraja që madje duket...

Blerjet funksionojnë, Vllaznia me besim drejt Gjirokastrës

Nuk ka kohë për vetëkënaqësi te Vllaznia, dy fitoret radhazi ndaj Lushnjës dhe Teutës kanë ndryshuar humorin në kampin shkodran. Por tani vëmendja shkon menjëherë te përballja e kësaj të...

“Shpërthen” Qerimaj: Moszgjedhja ime në 10-shen e më të mirëve, një turp i madh...

Nënkampioni i Europës dhe vendi i tretë në botë në peshëngritje për vitin 2017, çuditërisht nuk përzgjidhet në mes 10 sportistëve më të mirë të Shqipërisë!!! Një absurditet i vërtetë!...

“Batuta” e Sukajt: Puna është të luash me peshë, pa peshë luan Ronaldo

Çështja e “kilogramëve të tepërta” në trupin e sulmuesit të Vllaznisë Xhevahir Sukaj ka qenë e shumëdiskutuar kohët e fundit. Ndonëse 30 vjeçari ka shënuar edhe dy golat e parë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

AKSIDENTI NE SHKODER-KRYEBUSHAT, POLICIA JEP DETAJE

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së premtes ku në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat automjeti tip Wolsvagen mendohet se ka humbur kontrollin dhe...

AKSIDENT I RENDE NE AKSIN SHKODER-KRYEBUSHAT, NJE PERSON HUMB JETEN

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat.   Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur. Policia ka...

Rama në shtëpinë e re të Aurel Lalës, fëmija që u hodh nga kati...

Vizitën e radhës të famijarët e prekur nga tërmeti, kryeministri Rama e ka bërë në Kamëz, tek ëngjëlli 7 vjeçar, siç e quan ai, Aurel...