Bëhen bashkë Kahramani dhe Gylsereni, dy aktorët sjellin super serialin e ri

Dy aktorët turq Ozcan Deniz dhe Nurgul Yesilçay janë shumë të njohur për publikun shqiptar falë roleve të tyre në serialet shumë të ndjekur. Ozcan Deniz njihet nga roli...

Pak ditë para fejesës, ndahet çifti i njohur i showbizit shqiptar

Pak ditë më parë qarkulloi në media lajmi se kushërira e Nora Istrefit, Besa dhe reperi Blleki do fejohen në 10 tetor. Dyshja prej kohësh përfliteshin për një lidhje...

Deputeti i njohur shqiptar ‘çmendet’ keq pas Luana Vjollcës

Kryetari i Partisë Euroatlantike të Kosovës, Milaim Zeka, është takuar me këngëtaren dhe prezantuesen nga Shqipëria, Luana Vjollcën. Me këtë rast, dyshja ka shkrepur një fotografi   Zeka e ka shpërndarë...

Blendi Fevziut i ndodh ajo qe nuk pritej ne transmetim live ne Klan

Moti i keq ka sjellë problematika të shumta në disa qytete të Shqipërisë. Tirana është përfshirë nga shira të shumtë dhe disa nga akset më kryesore janë përmbytur.   Por ajo...

“Uaa qenka bubullimë”, trembet Alketa Vejsiu, e zë paniku nga frika e tërmetit

Tërmeti i fuqishëm që goditi dy ditë më parë ka lënë njerëzit me ‘trauma’. Sapo dëgjohet një tronditje, të gjithë mendojnë se është goditje tërmeti dhe vrapojnë për të...

Renato Mekollin e bëjnë të qaj në mes të emisionit

Të gjithë e dimë sesa e vështirë është jeta e emigrantëve larg vendit të tyre. Ata detyrohet të bëjnë punë të ndryshme, thjesht dhe vetëm për të mbijetuar. Renato...

Jonida Vokshi u martua vetë, por i gjeti burrë edhe shoqes së ngushtë në...

Dasma e Jonida Vokshit ishte një ceremoni plot me detaje. Organizuar në një vend buzë detit, me elementë që vetë çifti i kishte zgjedhur të ishin të pranishme në...

‘Hataja’ nga tërmeti! Shikoni se ku kishte përfunduar Xhensila dhe Besi nga frika

Pas alarmit fals, të ditës së djeshme, se në Tiranë do të ndodhte hataja nga tërmeti, rrjeti u mbush plot reagime. Mes tyre që kishin vrapuar jashtë ishte dhe...

E njohim si modele, por ja çfarë pune bënte Kejvina para se të bëhej...

Së fundmi bukuroshja, Kejvina Kthella ka qenë e ftuar në emisionin “Mos i fol shoferit”. Në një intervistë me prezantuesen, Rudina Dembacaj, ajo ka ndarë për publikun disa detaje...

Të ndarë apo jo? Reagon bashkëshorti i Rudina Dembacajt …

Bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj ka shtuar dyshimet lidhur me marrëdhënien e tij me aktoren e njohur. Pas aludimeve për divorc, Aleksandër Varfaj publikoi në InstaStory një video ku...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Humbën djalin nga tërmeti i 26 nëntorit, Rama ngushëllon familjen Preçi: Të gjithë atje...

Kryeministri Edi Rama pasditen e sotme ishte në familjen Preçi, e cila nga tërmeti tragjik humbi djalin Kristjan Preçi 26 vjeç, i sapodalë nga...

Çfarë pritet të ndodh? Të gjithë me sytë nga qielli sot dhe nesër për...

Në Evropë, Hëna e Ftohtë do të fillojë në 6:12 të mëngjesit, por në bregun lindor të Shteteve të Bashkuara, për shembull, do të bjerë...

Dyshja më e famshme e momentit, nipi dhe gjyshja 93-vjeçare thyejnë rekordet (FOTO)

Ross dhe Pauline janë nipi dhe gjyshja më të famshëm të momentit. Marrëdhënia e 27- vjeçarit Ross Smith dhe gjyshes së tij 93- vjeçare...