‘Im shoq u sulmua me të drejtë’, Rezarta Shkurta tregon se si pas arrestimit...

Mbrëmjen e djeshme në emisionin Soiree ishte e ftuar dhe këngëtarja, Rezarta Shkurta. Mes shumë temash të ndryshme, Rezarta foli për famën dhe biznesin. Ajo rrëfeu për një nga periudhat...

1 muaj pas ndarjes Robert Berisha bën veprimin e papritur ndaj Norës

Një muaj më parë Robert Berisha dhe Nora Istrefi i dhanë fund martesës së tyre, lajm të cilin e bëri të ditur vetë këngëtari. Me anë të një postimi,...

Këngëtari i njohur shqiptar baba për herë të katërt, vjen në jetë Ana

Pritjes i ka ardhur fundit dhe familja e Ermal Fejzullahut është shtuar me një pjesëtar të ri.   Ka ardhur në jetë fëmija e këngëtarit, Ana, të cilës i ka postuar...

Kur mbusha 40 vjeç, thashë ‘çfarë jam duke bërë’

“Jeta fillon pas moshës 40-vjeçare” nuk është thjesht dhe vetëm klishe. Ata që e kanë kapur këtë kufi, e dinë mirë se ka një të vërtetë brenda, e cila,...

Sot ka ditëlindjen por e dini sa vjeçe mbush sot e ëmbla Greta Koçi?

Sot në familjen e Greta Koçit ka festë! Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen dhe urimet e përzemërta nuk mund të mungonin në këtë ditë të veçantë Ndonëse është...

Baba për herë të parë, Gaz Paja zbulon gjininë e fëmijës

Aktori i mirënjohur i humorit Gaz Paja do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij Ira Seferi është në pritje të ëmbël, lajm të cilin e konfirmoi...

E njihni dot? Sot eshte nje nder gazetaret me te dashur per Shqiptaret

Djali qe ju shikoni ne foto eshte nje nder personat me te dashur per publikun Shqiptar. Ai eshte gjithmone me ju ne ekran cdo te diele. Behet fjale per...

Rrëfimi tronditës i aktores: Nëna më shiti për 500 dollarë kur isha vetëm 15...

Rrëfimi shokues në librin e vet autobiografik “ Inside out”, nga aktorja e famshme Demi Moore, i ka çuditur edhe më shumë fansat e saj. Diva e kinematografisë njihet më...

Aktorja e famshme “e pranon”, një natë para martesës tradh tova pabesisht partnerin

Aktorja Demi Moore ka pranuar një tradhti të pabesë ndaj ish-partnerit në librin e saj të ri biografik, “Inside Out”. Në libër, aktorja 56-vjeçare, kujton martesën e saj me muzikantin...

Gjyshe për herë të parë, Jozefina Topalli shfaqet me nipin në publik

Më datën 17 të muajit gusht, ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, u bë për herë të parë gjyshe. Vajza e saj Megi, e cila prej kohësh bashkëjetonte me partnerin e saj...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rregulla të reja për hyrjen e shqiptarëve në vendet e BE, njihuni me sistemin...

Duke filluar nga viti i ardhshem shtetasit e vendeve jashte Bashkimit Evropian do të përballen me një sistem të ri me rregulla të reja...

Pse Elvis Naçi, Arbër Hajdari dhe Marin Mema janë heronj dhe jo batakçinj

Nga: Ermal Mulosmani Një përpjekje për t’u vënë vulën e batakçiut atyre që përpiqen të mbledhin fonde për bamirësi vihet re, rëndom, sa herë ka...

Tha për këngën e saj se ishte mizerabël, Rovena Dilo i kundërpërgjigjet Mustafa Nanos:...

Në emisionin e tij “Provokacija”, Mustafa Nano thumboi këngëtaren Rovena Dilo për bashkëpunimin e saj me Hit Man dhe Rolla në “Këngën Magjike”.Nano tha...