“Super pjeshkë”, Hygerta Sako e korrigjon ndjekësin dhe plas biseda ‘hot’: Gabim, jam…

Moderatorja Hygerta Sako është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo publikon vazhdimisht foto të cilat marrin komente të ndryshme nga ndjekësit. Shpesh ndodh që Hygerta vendos t’iu kthejë një...

E izoluar vetëm, Artjola Toska: Nuk e përballoj, më mungon bashkëshorti, është e tepërt...

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Artjola Toska në një lidhje telefonike për emisionin “Ftesë në 5”, tregoi se karantinën e ka kaluar larg bashkëshortit dhe e ka marrë...

Ermali e paska parashikuar virusin, skeçi nga ‘2XL’ do t’ju shkrijë së qeshuri

Producenti dhe aktori Ermal Mamaqi ka publikuar mbrëmjen e sotme një video nga koha kur ishte pjesë e spektaklit “2XL”. Në video shfaqen Ermali, Cubi, Genti dhe Xhoda në...

FOTOT/ Shkëndije Mujaj fshin gjithë pozat provokuese dhe i dedikohet fesë: Allahu m’i pakësoftë...

Këngëtarja Shkëndije Mujaj ka vendosur që në muajin e shenjtë të Ramazanit, të fshijë të gjitha fotot provokuese në profilin e saj në Instagram dhe të mbulohet me shami,...

Roza Lati ‘nis punë’ kameriere, moderatorja shërben kafetë me taka por bie tabakaja

Moderatorja Roza Lati ka vendosur të eksperimentojë në një tjetër ‘karrierë’. Prezantuesja e “Why not”, në Ora News, ka marrë tabakanë dhe e veshur me taka ka nisur të...

Dasëm pas karantinës, prindërit Ledri Vulës flasin për herë të parë për partneren e...

Ledri Vula, pas shumë kohësh thashetheme, bëri pak kohë më parë publike lidhjen me blogeren Sara Hoxha. Ai publikoi foto me të në rrjetet sociale dhe duket se lidhja e...

Rudina Dembacaj e thotë troç: Kam dhënë prova, vetëm pa burrë nuk ngelem

Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar nga mediat dhe publiku. Aktorja tregohet shumë e hapur për jetën private në rrjete sociale...

Do lej biznesin dhe karrierën? Pse Renato Mekolli po largohet përfundmisht nga Shqipëria

Shefi i famshëm i kuzhinës, Renato Mekolli ka dhënë lajmin e papritur se ai do të largohet nga Shqipëria. Renato publikoi në Instagram një video nga edicioni i fundit...

“Hajdute!!”/ Plas ‘s herri’ mes Bes Kallakut dhe Xhensilës, aktori i tërheq bluzën, këngëtarja:...

Bes Kallaku dhe Xhnesila Myrtezaj janë përfshirë në një konflikt në shtëpi, teksa këngëtarja i merr bluzën aktorit të humorit.   Në një video të publikuar nga vetë Xhensila, shihet se...

“Të bën bllok sa ti bien nervat”,i ish-banori i Big Brother dhe moderatori shqiptar...

Pasditen e djeshme në një lidhje direkte për emisionin “Ftesë në pesë” ishte ish-banori i “Big Brother”, Erion Zeqiraj, ku prezantoi për herë të parë të dashurën, e cila...

Te fundit

Çiljeta Xhilaga jep mesazhin e mirë për të gjithë: Kur Allahu është pranë jush,...

Disa foto të reja i ka shkëputur nga klipi i ri që e ka lançuar. E në këto foto, Çiljeta shihet se është mbuluar...

Shiti unazën për t`i blerë rroba nuses së djalit, sot nëna merr dhuratën më...

Një vajzë dhe një djalë, motër e vëlla i bën një surprizë nënës së tyre, e cila vuan nga një sëmundje kancerogjene. Ata kishin...

Qeveria “me dorë të hekurt”, qindra euro gj obë kush nuk respekton distancën fizike

Qeveria e Kosovës në mbledhjen e mbajtur të hënën ka miratuar masa shtesë për të frenuar përhapjen e sëmundjes COVID-19, që shkakton ky virus. Sipas...