Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”. Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të...

Momenti që shtangu publikun, çfarë i ndodhi Fifit pasi fitoi vendin e dytë

U mbajt mbrëmjen e djeshme edicioni 21 i festivalit “Kënga Magjike”. Fituese e çmimit të parë u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, në vendin e dytë...

Ardit Çuni thumbon publikisht Eneda Tarifën pas ‘Kënga Magjike’: Kur miqtë të lajnë e...

Pas finales së ‘Kënga Magjike’ ka pasur gjithmonë debate mes artistëve për shkak të votimit që ata bëjnë për njëri-tjetrin. Në jo pak raste ka pasur hatërmbetje për pikët...

Erion Veliaj gati për t’u bërë baba sërish? Zbulon emrin që do i vendosë...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, ku u vendos përball pyetjeve të fëmijëve.   Një prej tyre e pyeti Veliajn...

Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, reperi humb njeriun e tij më të...

Viktor Paloka i njohur me emrin artistik Unikkatil, është përballur me humbjen e një prej personave më të afërt dhe më të rëndësishëm në jetën e tij.   Ai ka njoftuar...

I surpriozoi të gjithë, vajza e Niko Peleshit tregon dëshirën e rrallë: Dua të...

Aleksia Peleshi është 18 vjeçe. Ajo ishte vetëm 14 vjeç kur u shfaq në kopertinën e një reviste italiane. Tiparet e bukura dhe veshja popullore bënë bujë në të...

Fifi flet për herë të parë pas finales së ‘Kënga Magjike’

Fifi u rendit e dyta në natën finale të ‘Kënga Magjike’ dhe artistja arriti të rrëmbente shumë duartrokitje nga publiku. Këngëtarja fitoi zemrat e të gjithëve me këngën e...

Modelja e Instagramit: Sheikët në Dubai më ofrojnë deri 100 mijë euro për…

Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social.   26-vjeçarja thotë se...

“Unë e vogël”, këngëtarja e famshme publikon foton kur ishte ende fëmijë

Këngëtarja është një ndër artistet më aktive në rrjete sociale ku si pjesa më e madhe e artistëve e vipave sjell vazhdimisht fotografi të vetes.   Kujtojmë se këngëtarja e ka...

Momenti që shtangu publikun, ja çfarë i ndodhi Fifit

U mbajt mbrëmjen e djeshme edicioni 21 i festivalit “Kënga Magjike”. Fituese e çmimit të parë u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, në vendin e dytë...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rregulla të reja për hyrjen e shqiptarëve në vendet e BE, njihuni me sistemin...

Duke filluar nga viti i ardhshem shtetasit e vendeve jashte Bashkimit Evropian do të përballen me një sistem të ri me rregulla të reja...

Pse Elvis Naçi, Arbër Hajdari dhe Marin Mema janë heronj dhe jo batakçinj

Nga: Ermal Mulosmani Një përpjekje për t’u vënë vulën e batakçiut atyre që përpiqen të mbledhin fonde për bamirësi vihet re, rëndom, sa herë ka...

Tha për këngën e saj se ishte mizerabël, Rovena Dilo i kundërpërgjigjet Mustafa Nanos:...

Në emisionin e tij “Provokacija”, Mustafa Nano thumboi këngëtaren Rovena Dilo për bashkëpunimin e saj me Hit Man dhe Rolla në “Këngën Magjike”.Nano tha...