Dikur zëdhëndëse e PD, sot çmend rrjetin me foto provokuese nga plazhi, kush eshte...

Dikur ajo ka qene zeri dhe figura e PD ndersa jepte deklaratat per shtyp, ndersa sot eshte serish nje nder moderatoret me te dashura. Fjala eshte per bukutoshen Ori Nebiaj,...

PAS NDARJES NGA LUIZ EJLLI, VAJZA E JOZEFINA TOPALLIT SHTATZËNË, NIS BASHKËJETESËN ME PARTNERIN...

Bëri shumë bujë ndarja e Megi Topallit, vajzës së ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli, me këngëtarin e njohur Luis Ejlli. Pas kësaj ndarje, Megi u fotografua me një djalë misterioz në një...

AURELA HOXHA MBLEDH VIPAT NË SPANJË, BËN BASHKË BLEONA QERETIN, ORIOLA MARASHIN DHE ALBAN...

Modelja Aurela Hoxha ka mbledhur personazhet VIP në Spanjë ditën e djeshme. Ajo ka prezantuar linjën e re të veshjeve dhe ka zgjedhur që ta përfaqësojnë disa prej femrave më...

Fustanin e bardhë nuk do ta vesh kurrë, pas vdekjes së Ergit nuk ka...

Këngëtarja Barbana Dini është rikthyer në muzikë, tre vite pas ndarjes nga jeta të vëllait të saj, Ergit. Në një intervistë për “Mirage” ajo shprehet se ky ka qënë...

Klea Huta siç nuk e keni parë kurrë, do t’ju befason të gjithëve me...

Klea Huta është një nga figurat më të dashura të ekranit shqiptar. Duke u shfaqur për publikun si moderatore, por edhe këngëtare, ajo ka arritur të fitojë zemrat e të...

Majlinda Bregu ‘në hall’ me Kejdën, ish-deputetja në aksion për të bijën majë shkallëve

Instagrami mesa duket është shumë i rëndësishëm për Kejdën, vajzën e ish-deputetes së PD-së, Majlinda Bregut. Padyshim edhe foto që hidhen në të janë shumë të rëndësishme. Por çfarë ka...

Moderatorja shqiptare e sportit pozon FOTOT se ksi nga pushimet

Gazetarja dhe moderatorja e programit sportiv “Gol pas goli” po shijon pushimet verore, duke shëtitur në vendet e bukura të Evropës. Pas fotove seksi në plazhet e spanjolle, Vilma Masha...

“Dy herë femër je”, Rasheli nuk ndalet me gjoksin, ka ca fjalë për t’i...

Gjoksi, gjoksi dhe vetëm gjoksi! Rashel Kolaneci ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet e veshur me një palë pantallona të shkurtë dhe sutjena që dukeshin të vogla për...

Fjolla Morina i kthehet keq Olti Currit

Këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar këngën e saj më të re me titull “Nace Nace” dhe vjen në bashkëpunim me Beraton. Edhe pse ka vetëm një ditë që është publikuar,...

Mamaja e aktorit Paul Walker tregon fjalët e fundit që i tha i biri...

Në vitin 2013 aktori Paul Walker ndërroi jetë një aks ident të fr ikshëm. Makina e tij u bë co pa. Ndërsa së fundmi nëna e tij ka treguar se...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Kush është studentja ekselente nga Shkodra që arriti rezultatin më të lartë në Universitetin...

Pasi përfundoi gjimnazin si nxënëse ekselente në Shkodër dhe ndër tre më të mirat në rang Republike, i vjen një telefonatë. “Më merr në telefon...

A janë ndarë apo jo? Moderatorja Eva Murati flet për lidhjen me djalin e...

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth të rejave...

Sokol Balla i zuri vendin, reagon Rudina Xhunga dhe flet për lëvizjen e saj

Pas një viti e gjysmë në ‘Vizion Plus’ pak ditë më parë Sokol Balla lëvizi sërish në një televizion tjetër dhe tani është bërë...