Rudina e pyet cili kërcim i pëlqen, por Eduart Ndocaj …

Të ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” ishin Kejvina Kthella dhe Eduart Ndocaj të cilët po i shohim të kërcejnë bashkë çdo të hënë në “Dance with me”. Gjatë intervistës...

zbulohet skenari i rrahjes së tri vajzave VIP: Oriola Marashi dhe Kejvina Kthella, pritën...

Gjithë historia nisi pas disa batutave që Shkira bëri për modelen Kejvina Kthella, pasi kjo e fundit kishte fituar çmimin e javës te “Dance with me”, ku kërcen çift...

Ish-deputeti Ndocaj zbulon marrëdhënien me modelen

Ish-deputeti i PS-së, Eduart Ndocaj ka marrë pjesë këtë vit në spektaklin “Dance With Me” Albania, ku në krah ka modelen e njohur, Kejvina Kthella duke formuar kështu çiftin...

Hoqi Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin nga puna? Shakohoxha sqaron një herë e mirë...

Një prej lajmeve më të diskutuar këtë sezon të ri televiziv ka qenë pa dyshim konflikti mes Ilda Bejlerit dhe Dritan Shakohoxhës. Ilda u largua nga Digitalb pas 11 vitesh...

Blendi Fevziu shkoi tek Luana mbrëmjen e sotme, ku tha c`kishte për të thënë...

Gazetari dhe moderatori I njohur I Tv Klan sot zgjodhi te shfaqej në ekranin e Top Channel dhe emisionin “ Shiko kush luan“ të Luana Vjollcës. Blendi Fevziu ka qenë...

“Jam mashkull dhe më pëlqejnë meshkujt, s’mund të ndryshoj”, “shpërthen” blogeri shqiptar

Blogeri shqiptar, Dario Doka bëri zhurmë nëpërmjet një postimi në Youtube, ku deklaronte: “Jam gay”. I ftuar në emisionin “Pop Culture”, Dario ka folur për karrierën e tij si grimier...

Mes striptisteve dhe femrave të lagura me shampanjë, dalin pamjet e filmit ku luan...

Femra të zhveshura, striptiste të lagura me shampanjë, këto janë vetëm disa nga pamjet e reja që janë publikuar nga filmi ku kryeministri Edi Rama vesh petkun e aktorit. Në...

Moderatorja shqiptare deklaron largimin nga emisioni më i dashur për publikun

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Ola Bruko nuk do të prezantojë më emisionin “Shqiptarët për shqiptarët”. Mbrëmjen e djeshme publiku vuri re se Ola mungonte në puntatën e...

O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana na tregoi se si do të...

O Zot çfarë po na shohin sytë! Luana Vjollca sot do të na ndriçojë ekranin dhe të gjithë do të mahnitemi pas saj. Pak më parë moderatorja ka publikuar një...

U dashurua më një burrë të martuar, Estela Ujka tregon kalvarin nga familja: Mendonin...

Estela Ujka, blogerja që ka folur gjithmonë për kauza të ndryshme në mënyrë që femrat ta pranojnë veten ashtu siç janë ka treguar së fundmi detaje nga jeta e...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rama mban premtimin ndaj dy vogëlushëve: I takon me…

Dy fëmijë të prekur nga tragjedia e tërmetit të 26 nëntorit kanë takuar sot idhujt e tyre të futbollit, Cristiano Ronaldon dhe Gianluigi Buffon.   Takimi...

Gazetarja çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.   Ai u bë i njohur...

Tjetër shantazh i Ramës ndaj medias/ Dorëzoni pasaportat

Në mes të tragjedisë që ka ndodhur në Shqipëri, pas tërmetit të 26 nëntorit, i cili la pas një situatë kaotike në vendin tonë,...