Merr fund miqësia mes Fifit dhe Eneda replikat e fundit përçajnë dy këngëtaret,...

Miqësia mes Eneda Tarifës dhe koleges së saj Filloreta Raçit që njihet ndryshe si Fifi është përçarë. Dy këngëtaret, mesa duket nuk kanë më miqësinë që kishin më parë,...

‘I kam ng acmuar Romeon’, Xheisara i kthehet keq Jonida Maliqit: U kape personalisht...

Këngëtarja Xheisara pas ngjarjes aspak të këndshme që pati me këngëtaren e njohur, Jonida Maliqi e cila e gjykoi për këngën e saj në festivalin e “Këngës Magjike”. Sipas Xheisarës...

I thonë ‘Shkëlzeni e shtyn martesën’, Armina tregon të vërtetën pse s’janë martuar ende

Armina Mevlani ka vendosur së fundmi t’i përgjigjet pyetjeve të fansave të cilët më së shumti kanë qenë kurioz për dasmën. Fillimisht Armina ka zbuluar se ka nisur me përgatitjet...

‘Na more fytyrën’, Roza Lati i kthen borxhin gazetarit në mes të emisionit

I ftuar mbrëmjen e djeshme në “Why not, ishte gazetari i njohur Eraldo Rexho, të cilin Roza u shpreh se e konsideron një mik shumë të mirë që i...

Rivalitet mes Arditit dhe Alketës për festivalet? Kjo foto tregon gjithçka

Dhjetori është jo vetëm muaji që e presim me padurim për shkak të festave të fundvitit, por këtë muaj mbahen edhe dy festivalet më të mëdha në vend “Kënga...

Publikohet kënga e plotë e Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH/ Ritëm dhe super...

Sapo është publikuar kënga me të cilën Elvana Gjata do të marrë pjesë në Festivalin e RTSH. Kënga ka një tekst shumë të bukur dhe plot ritëm. Kjo këngë u përfol...

“Nuk ka kënduar asnjëherë live në Këngën Magjike”/ Këngëtarja thumbon Jonida Maliqin

Xheisara ishte një nga këngëtaret që morën pjesë në Këngën Magjike në kategorinë Best New Artist. Ajo nuk ia doli mbanë të kualifikohej në finalen e Këngës Magjike pasi u...

Fifi pranon se po e përmend Florin shumë shpesh, por është e pamundur të...

Fifi dhe Flori janë dy miq shumë të mirë, që e komplimentojnë njëri-tjetrin sa herë u jepet rasti, aq sa është aluduar se mes tyre ka më shumë se...

Mashtroi për karrierën në Itali? Kejvina sqaron si qëndron e vërteta

E ftuar në “E diell” ishte Kejvina Kthella, velina bionde që u bë fillimisht e njohur në "Xing me Ermalin”. Kejvina u detyrua të largohej nga emisioni pas disa...

“Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua”?! Arditi tregon bisedën me Enedën pasi i...

Pak më parë u bë i bujshëm mesazhi i këngëtarit Ardit Çuni për miken e tij Eneda Tarifa, për pikët e votimit në “Këngën Magjike”. Këngëtai i cili është...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rregulla të reja për hyrjen e shqiptarëve në vendet e BE, njihuni me sistemin...

Duke filluar nga viti i ardhshem shtetasit e vendeve jashte Bashkimit Evropian do të përballen me një sistem të ri me rregulla të reja...

Pse Elvis Naçi, Arbër Hajdari dhe Marin Mema janë heronj dhe jo batakçinj

Nga: Ermal Mulosmani Një përpjekje për t’u vënë vulën e batakçiut atyre që përpiqen të mbledhin fonde për bamirësi vihet re, rëndom, sa herë ka...

Tha për këngën e saj se ishte mizerabël, Rovena Dilo i kundërpërgjigjet Mustafa Nanos:...

Në emisionin e tij “Provokacija”, Mustafa Nano thumboi këngëtaren Rovena Dilo për bashkëpunimin e saj me Hit Man dhe Rolla në “Këngën Magjike”.Nano tha...