Elisa Spiropali bëhet nënë për herë të dytë. Zbulon emrin shqiptar të të birit

Elisa Spiropali është bërë nënë për herë të dytë. Dy orë më parë, ajo ka dhënë lajmin e ëmbël nëpërmjet rrjeteve sociale, ku ka postuar një foto me bebushin...

Ngjajnë si dy pika ujë, publikohet për herë të parë fotoja e babait të...

Në shkurt të vitit 2013, këngëtarja Çiljeta Xhilaga u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Fernando, i cili tashmë është 7 vjeç. Megjithatë, gjatë këtyre...

“E putha 25 herë për një skenë në klip”, habit këngëtari: Vajza u vu...

Kënga e re “Shootgan” e këngëtarit Dilan Reka bëri bujë për shkak të një pjese në videoklip, ku ai shfaqet duke u puthur me një vajzë. Këngëtari ka treguar sot...

Pas ndarjes nga balerini, kush është zotëria misterioz që e bën për të qeshur...

Me një portret ku i lexohet paqja dhe qetësia shpirtërore, Rovena Dilo është fotografuar pak ditë më parë në një bar në zonën e qendrës së Tiranës. Ajo ishte në...

‘Dashuri bio’, Gent Zenelaj kalon cashte te mrekullueshme me vajzen e tij

Nje nga aktoret me te mire te skenes se sotme dhe nje moderator shume i mire Genti eshte shume social dhe poston shume foto ne profilin e tij ne...

Moderatorja festoi sot ditëlindjen, nuk iu shkon dot në mend sesa vjeç mbush Ilda...

lda Bejleri është një ndër femrat më të njohura të gazetarisë sportive shqiptare. Ajo gjithashtu është një personazh mjaft i dashur dhe i popullarizuar nëpër rrjetet sociale, ku ndiqet...

Na rrënqethi: Publikohet videoklipi i këngës së ‘I love Tropoja’

Producenti dhe regjisori, Ermal Mamaqi ka publikuar sot videoklipin e këngës së filmit “I love Tropoja” që do të bëjë namin në kinema që prej 29 janarit. Kënga mban...

Alketa prezanton Sanremon, Kumbaro: Nuk është thjesht një idiot i radhës që flet…

Prej disa ditësh tanimë në mediat italiane, por edhe në rrjetet sociale ka plasur një furtunë e vërtetë në lidhje me Festivalin italian të Këngës, Sanremon.   Ka qenë Amadeus, pseudonimi...

Prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie, Luana Vjollca vendos të martohet...

Moderatorja, Luana Vjollca prej 6 vitesh tashmë është në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçajn. Ndonëse asnjëherë nuk e ka pranuar publikisht, aat janë fotografuar shpesh herë bashkë. Megjithatë...

“Ai e ka pranuar vetë”, aktori turk i “Kuzgun” qenka me origjinë shqiptare

‘Kuzgun’ është një nga serialet më të ndjekur të momentit në Tv Klan. Aktori kryesor, Baris Arduc, me sa duket është me origjinë shqiptare. Këtë e ka zbuluar drejtori i...

Te fundit

Mjeku Shkodran Zyhdi Çoba..Nje jete e tere e lidhur me Sportin

E kush nuk e njeh Mjekun e shkelqyer sportiv por edhe njeriun e mrekullueshem ..shkodranin tipik qytetar e te civilizuar Zyhdi Coben..   Te gjithe ata...

Rindërtimi i banesës së policit shkodran të rënë në detyrë, procedurat drejt përfundimit

Në lidhje me ketë fakt, familjaret e policit shkodran të rrenë në detyre bëjnë me dije per shkoder.info se tashmë proceduat janë drejt përfundimit...

Drande Xhaj, aktorja që sfidon moshën, gjithmonë e re dhe e freskët në skenën...

Po të bëjmë një krahasim artistik, skenën e Teatrit “Migjeni” mund të krahasojmë me një bahçe ku gjen lulet më të bukura, të cilat...