‘A ta ka nxirë jetën Oriola?’/ Eros Grezda flet HAPUR për lidhjen me modelen:...

Futbollisti i njohur shqiptar, Eros Grezda, ka folur hapur për lidhjen e tij me modelen e njohur shqiptare, Oriola Marashi. Në një intervistë për “Ëake up”, Grezda ka treguar...

Të kapur dorë për dore, Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj shfaqen më të dashuruar...

Jonida Maliqi dhe Romeo Veshaj tashmë nuk e fshehin më lidhjen e tyre të dashurisë. Ata kanë publikuar herë pas here video në aplikacionin më të ri TikTok.   Mirëpo, së...

Eros Grezda pranon publikisht lidhjen me Oriola Marashin dhe tregon hapur për çfarë ia...

Një ndër çiftet më interesantë gjatë kësaj periudhe në karantinë ishte padyshim Oriola Marashi dhe Eros Grezda. Ata të dy nuk fshihen më dhe po shijojnë kohën me njëri-tjetrin. Futbollisti i...

‘Aman sa turp, ma jep atë gjobën e të iki’, konkurrentja e ‘Përputhen’ përplaset...

Sot në studion e ‘Shqipëria Live’ është diskutuar edhe një incident që Margaret një nga vajzat e Përputhen ka pasur me policinë pasi kishte parkuar makinën keq. Margaret në videon...

Agron Llakaj reagon ashpër ndaj ‘Aventurierëve’: Degjenerim, ç’thurje, si e lejoni një show të...

Aktori shumë i dashur për publikun, Agron Llakaj ka reaguar ashpër ndaj programit “Aventurierët”, që transmetohet në Top Channel e ku pjesë janë një grup të rinjsh. Llakaj e...

Pse është Elvana Gjata shoqja më e mirë? Besa Kokëdhima zbulon sekretin e miqësisë...

Janë të rralla rastet kur Besa dhe Elvana i dedikojnë njëra-tjetrës mesazhe në rrjetet sociale, por në rastet kur e bëjnë këtë, lajmi bëhet viral menjëherë. Një miqësi prej...

“U vërsûl” keq drejt Arbanës, dhe Jonidës, Aulona Musta ha “fjalët” dhe vesh bikinit...

Moderatorja Aulona Musta ndodhet së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj në një resort buzë detiti në Durrës. Aulona ka postuar foto dhe video nga vendi ku po...

Vijon debati Olti-Fjoralba: Je qendisur si vajzë e paprekur

Debati mes opinionistit Olti Curri dhe moderatores Fjoralba Ponari është rikthyer ditën e djeshme në rubrikën ‘Trotuar’ në ‘E diell’. Teksa Olti po fliste për temën “Opinioni si presion shoqëror”,...

Florjan Binaj kundër urdhrave të Ramës: Nuk pranoj të bindem, s’jemi dele

Florjan Binaj, një nga personazhet më të njohur në Shqipëri, është shprehur kundër të kryeministrit Edi Rama, për ndalimin e qarkullimit me automjete në fundjavë veçanërisht ditëve të diela Përmes...

“Në emision dal pa mb athje”, Lei Kraja tregon si e nga cmojnë futbollistët

Moderatorja e njohur e sportit, Lei Kraja është shprehur se me futbollistët nuk ka pasur asnjëherë më shumë se sa shoqëri. Por thotë se ka pasur raste që e kanë...

Te fundit

Pirja e birrës iu bën që të jetoni deri në 90 vjet

Një studim i ri pretendon se pirja e birrës mund të rrisë jetëgjatësinë tuaj. Ata që pinin sasi të moderuar kishin ‘rritur shanset për...

Sa xhelozë jeni, bazuar në shenjën tuaj të horoskopit

Sipas astrologjisë, ka disa shenja zodiakale që kanë më shumë gjasa të jenë “mbytëse” dhe irracionale. Është shenja juaj ndër më xhelozet e horoskopit?...

Urdhrat kontradiktorë! Rama dha dritë jeshile por policia e mohon: E diela pa makina!...

E ndërsa po i afrohemi rikthimit total në normalitet institucionet vijojnë që të mos merren vesh me njëri tjetrin, ndërsa ata që vuajnë pasojat...