Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë sapo fillon ‘Piter Pan’…

Me të filluar “Në kurthin e Piter Pan”, mbrëmjen e sotme, Alketa dha një lajm të trishtë për të gjithë teleshikuesit që mezi e presin ta shohin çdo të...

Ngjan si 20 vjece por nuk do ta besoni sa vjec eshte Rudina Magjistari/...

Rudina Magjistari eshte prezantuesja qe na shoqeron cdo pasdite me emisionin e saj ne TV KLAN. Ajo e ka nisur karrieren e saj qekur ka qene fare e re dhe...

SHKËLZENI PRANON QË E ‘TRADHTOI’ ARMINA MEVLANI, PUBLIKOHEN MESAZHET

Shkëlzen Berisha dhe Armina Mevlani janë ndër çiftet më të komentuar. Ata marrin shpesh vëmendjen e shtypit rozë.   Ndërkohë, Armina për shkak të profesionit të saj është shumë aktive në...

Dy vite pas divorcit, një Romeo hyn në jetën e Jonida Maliqit. Aktori i...

Gjithçka nisi kur Romeo kishte postuar një foto me një vajzë misterioze me flokë të zeza, për të cilën mediat aluduan se ajo vajza ishte pikërisht këngëtarja e famshme,...

Nuk e kishte nxjerre asnjehere, Arbana Osmani prezanton per here te pare mamane e...

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale si për anën profesionale, për atë private, për...

Pas videos virale, shqiptari i përgjigjet komenteve: Faleminderit patriotë, por jetojmë me djersë!

Një video ka qarkulluar disa ditë më parë në rrjetet sociale ku dy të rinj shihen duke u bërë foto banesave në Itali, video e cila ngjalli shumë reagime....

“Ktheju mendjes”/ Ish-banorja e Big Brother mbron Jonida Maliqin pas gafës

Jonida Maliqi u bë “objekt tallës” në rrjetet sociale për shkak të një gafe gjatë intervistës në Eurosong. Videot u shpërndanë menjëherë dhe reagimet ishin të shumta. Të shumtë ishin...

Fundjava Ndryshe/ Arbër Hajdari Jep Lajmin E Madh: Më Në Fund Xheison Bëhet Me...

Xheison, djali i cili ka spikatur në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, së shpejti do ti ndryshojë jeta, ndërsa do të zhvendoset me familjen në Tiranë. “Dua që kur...

Arbana e quajti binjak, por shikoni si e uron partneri i saj moderatoren/ Foto

Me 7 maj, moderatorja e njohur Arbana Osmani feston ditën e lindjes por ajo nuk është e vetmja nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur” që feston....

“Çdo mëngjes prej 34 vitesh”, Gëzim Nika tregon pse i vijnë shoqet e gruas...

Këngëtari shqiptar Gëzim Nika, i cili njihet për koncertet e tij në të gjitha vendet kudo që ka shqiptarë, ka treguar detaje nga jeta e tij private. I ftuar në...

LIDHU ME NE

80,630FansaPëlqeje

Te fundit

Irma Libohova rrëfen si u anulua një dasmë për një këngë

Krushqit me Partinë Demokratike, nusja me Partinë Socialiste. Pas vitit 1990, kur ra edhe komunizmi dhe në Shqipëri u vendos sistemit pluralist, shqiptarët e ndanë...

Ajnshtajni: Dashuria është Zoti dhe Zoti është dashuria

Letra e Ajnshtajnit për vajzën e tij “Kur propozova teorinë e relativitetit shumë pak njerëz më kuptuan. Ajo çfarë do të zbuloj tani për njerëzimin...

“U nisa me skaf nga Vlora për në Itali”, rrëfimi i Mimozës: Askush s’e...

Në një kohë dhe vend tjetër ajo kërkon t’i plotësojë një dëshirë simbolike që ai s’ka pasur mundësi t’a arrijë. TIRANË- Atëherë kur familja e...