Salsano Rrapi zbulon përse nuk i pëlqejnë intervistat…dhe rrëfen ‘sherrin’ në Facebook me gazetaren

Salsano Rrapi nuk i pëlqen intervistat televizive. Daljen e tij në publik e ka fokusuar vetëm në atë që di të bëjë më mirë, moderimi dhe humori. Drejtuesi i...

“Në moshën time…”, Armina vë në siklet Shkëlzen Berishën

Blogerja Armina Mevlani, vjen gjithmonë afër ndjekësve me postimet e saj mbi përditshmërinë. Por bukuroshja herë pas here nuk nguron të publikojë edhe ndonjë shprehje që i shkon për...

“Momenti më emocionues i jetës”, Jonida Vokshi ndan fotot më të bukura të dasmës

Më datën 14 të këtij muaji, moderatorja Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, kurorëzuan me martesë dashurinë e tyre. Ata mbajtën një ceremoni buzë detit, ku çdo detaj...

Shoqe si dikur/ Pas ndarjes me Robertin, zbulohet arsyeja e takimit të dy ish-kunatave

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës u kthye në ngjarjen më të përfolur të këtyre ditëve dhe ende po komentohet në rrjet për këtë lajm të bujshëm. Vetëm disa...

‘Me zemrën time’, Marina Vjollca poston foto me një burrë…ai s’është Getoari

Moderatorja Marina Vjollca ka postuar një foto nga makina e saj, në shoqërinë e një burri. Shoqëruesi i moderatores nuk ishte bashkëshorti i saj, Getoar Selimi por një grimier shumë...

Ditëlindja e legjendës së muzikës shqiptare, zbulohet mosha e Sabri Fejzullahut!

Legjenda e muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu feston sot ditëlindjen. Ishte djali i tij Ermali e cili e ka uruar në rrjetin social Instagram ku ka shkruajtur: ‘Urime ditëlindjen mbret’ . Këngëtari...

“O lezbike”, Dasara ‘i përvishet’ komentuesit: Merre me qetësi i dashur, kam shumë shoqe…

Dasara Karaiskaj, moderatorja që njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, nuk ka nguruar të replikojë me një ndjekës në rrjete sociale, që i le një koment në foton...

Në krahët e Albanit, por Çiljeta flet për babain e Fernandos: Ka karakter të...

Ditën e sotme djali i këngëtares së njohur Çiljeta Xhilaga, Fernando është ulur për herë të parë në bankat e shkollës ditën e sotme. Nuk ka munguar edhe një urim...

Hapi dy biznese në moshën 20-vjeçare, Alesia Bami tregon mashkullin që fshihet pas suksesit

Ish-velina e emisionit “Stop” Alesia Bami ka folur së fundmi në lidhje me bizneset që ka hapur pas largimit nga Tv Klan. E ftuar në “Wake up”, Bami tregoi...

Raul Bova, Aktori i dashur i viteve 90′ dhe fiksimi i shumë femrave në...

Raoul Bova është një aktor italian i lindur me 14 gusht 1971 në Roma, Itali.   Biri i një aksionari në Alitalia me origjine nga Roccella Jonica (Reggio Calabria), dhe nëna...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

“Jam shumë me fat”/ Burrit që mundi dy herë kancerin i bie lotaria e...

Një burrë nga Oregon-i, i cili e ka fituar dy herë luftën kundër kancerit, ka fituar 4.6 milionë dollarë në lotarinë kombëtare. Stu MacDonald blinte...

U ankua gjithë natën se nuk ecte dot me sandalet që kishte veshur, e...

Një vajzë e cila u ankua një natë të tërë për sandalet e dhimbshme që kishte veshur, e kuptoi ditën tjetër si kishte bërë...

I duhen para për vëllain e sëmurë, 11-vjeçari çohet çdo ditë në 5 të...

Një 11-vjeçar nga Kina na ka treguar të gjithëve se çfarë është dashuria pa kushte. Yan Yihang, iu nënshtrua një procedure të dhimbshme vitin e...