Mashtroi për karrierën në Itali? Kejvina sqaron si qëndron e vërteta

E ftuar në “E diell” ishte Kejvina Kthella, velina bionde që u bë fillimisht e njohur në "Xing me Ermalin”. Kejvina u detyrua të largohej nga emisioni pas disa...

“Flori Mumajesi vendosi për pikët e tua”?! Arditi tregon bisedën me Enedën pasi i...

Pak më parë u bë i bujshëm mesazhi i këngëtarit Ardit Çuni për miken e tij Eneda Tarifa, për pikët e votimit në “Këngën Magjike”. Këngëtai i cili është...

Rama në rolin e dajës së Mamaqit, del trajleri i filmit ‘I Love Tropoja’

Aktori i humorit Ermal Mamaqi ka publikuar në Instagramin e tij, trajlerin e filmit të radhës “I love Tropoja”. Filmi pritet të dalë në kinema më 29 janar të...

Momenti që shtangu publikun, çfarë i ndodhi Fifit pasi fitoi vendin e dytë

U mbajt mbrëmjen e djeshme edicioni 21 i festivalit “Kënga Magjike”. Fituese e çmimit të parë u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, në vendin e dytë...

Ardit Çuni thumbon publikisht Eneda Tarifën pas ‘Kënga Magjike’: Kur miqtë të lajnë e...

Pas finales së ‘Kënga Magjike’ ka pasur gjithmonë debate mes artistëve për shkak të votimit që ata bëjnë për njëri-tjetrin. Në jo pak raste ka pasur hatërmbetje për pikët...

Erion Veliaj gati për t’u bërë baba sërish? Zbulon emrin që do i vendosë...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ishte i ftuar mbrëmjen e djeshme në “Shiko kush luan”, ku u vendos përball pyetjeve të fëmijëve.   Një prej tyre e pyeti Veliajn...

Ditë zie për këngëtarin e njohur shqiptar, reperi humb njeriun e tij më të...

Viktor Paloka i njohur me emrin artistik Unikkatil, është përballur me humbjen e një prej personave më të afërt dhe më të rëndësishëm në jetën e tij.   Ai ka njoftuar...

I surpriozoi të gjithë, vajza e Niko Peleshit tregon dëshirën e rrallë: Dua të...

Aleksia Peleshi është 18 vjeçe. Ajo ishte vetëm 14 vjeç kur u shfaq në kopertinën e një reviste italiane. Tiparet e bukura dhe veshja popullore bënë bujë në të...

Fifi flet për herë të parë pas finales së ‘Kënga Magjike’

Fifi u rendit e dyta në natën finale të ‘Kënga Magjike’ dhe artistja arriti të rrëmbente shumë duartrokitje nga publiku. Këngëtarja fitoi zemrat e të gjithëve me këngën e...

Modelja e Instagramit: Sheikët në Dubai më ofrojnë deri 100 mijë euro për…

Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fotove që shpërndan në rrjetin social.   26-vjeçarja thotë se...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Rama u dha 20 mln lekë, inxhinierja Bozo: Për shtëpitë private të kontribuojnë edhe...

Inxhinierja Luljeta Bozo ka evidentuar disa nga problematikat që shteti duhet t’i shmangë gjatë planit për rindërtimin e vendit për periudhën pas tërmet. “Kam disa...

Njihuni me fotot më të bukura të dasmave në të gjithë botën (FOTO)

Dasma është një ndër momentet më të rëndësishme të të gjithë jetës. Një pjesë e rëndësishme e saj janë fotot. Të gjithë në dasmë...

Jeton me të ëmën në një apartament me qira, njihuni me kryeministren më të...

Eshtë 34 vjeç, një vit më e vogël se diktatori i Koresë së Veriut. Ajo është bërë shefja e qeverisë së Finlandës duke vendosur...