Asnjë postim për tu shfaqur

LIDHU ME NE

77,920FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

‘Turku na mundi se kishim Skënderbeun pa qejf’/ Gallatë me humbjen e Kombëtares

Menjëherë pas përfundimit të ndeshjes Shqipëri-Turqi, e mbyllur me fitoren e pastër 0-2 të miqve, në rrjetet sociale po qarkullojnë meme që tallen me...

70-vjet nga vdekja nën tortura e atdhetarit dhe njeriut të kulturës, Vinçenc Prenushi

“Simboli i të së kaluemës së Shqipënisë me të cilin ne mburremi”! Kështu e kishte cilësuar Profesor Arshi Pipa Imzot Vinçenc Prenushin, në një...

“Nuk mund të reshtja së puthuri fytyrën e tij, më pas ata mbyllën arkivolin...

Kur Savanna Tate mori vesh se ishte shtatzënë me trinjakë, lajmi i pabesueshëm u shoqërua menjëherë me ankth e frikë, pasi mjekët nuk mund...