Horoskopi premton surpriza të bukura për të gjithë sot

Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Sot, lidhjet e rëndësishme janë në fokus të tensioneve. Venusi është neutral dhe prandaj nuk ka dashuri të re, por yjet janë në favor...

Lajm i keq për gjumashët!

Procesi i gjumit është shumë i rëndësishëm pasi e ndihmon trupin të rifurnizohet me energji. Por, ashtu si çdo gjë tjetër, bën dëm kur është me tepri. Personat që flenë...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 tetor 2018

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Gjatë kësaj dite do të zhvilloni një interes shumë të fortë...

Si do i keni marrëdhëniet me paratë bazuar në shenjën e horoskopit

Marrëdhëniet me paratë ndryshojnë vazhdimisht. Ne ju sjellim se si shenjat do favorizohen në aspektin financiar deri në fund të kësaj jave (14 tetor). Dashi- Këtë javë mund të luftosh...

Video/ Gruaja e moshuar rrëzohet në tokë, shikoni gjestin fantastik të policëve

Dy policë kanë bërë një veprim shumë të mirë për gruan e moshuar që u rrëzua në tokë teksa po bënte Pazar. Oficerët Colin Brooks dhe Matthew Chapman ndihmuan pensionisten...

“Të bësh abort është si të punësosh një vrasës me pagesë”

Papa Françesku ka krahasuar abortin me punësimin e një vrasësi me kontratë, "Ndërprerja e shtatzënisë është sikur po eliminon dikë ... Heqja e një qenie njerëzore është si të përdorësh...

5-vjeçari telefonon policinë dhe kërkon nënën që ka shkuar në qiell, polici mrekullon botën...

Humbja e një prindi është padyshim një nga dhimbjet më të mëdha për një fëmijë, duke shtuar këtu edhe vështirësinë që ai ka për të kuptuar atë që ka...

Interesante, zbuloni arsyet pse njerëzve u ndryshon ngjyra e syve!

Sytë janë dhe tipari që merr më shumë vëmendje në portretin tonë. Edhe nëse kemi ngjyrën më të veçantë të syve në botë serish mund të dëshirojmë që të...

Keni probleme me gjumin? Këshillat që duhet të dini patjetër

Gjumi është procesi që na ndihmon për tu relakzuar pas një dite të lodhshme pune, por ndodh shpesh që shumë njerëz mund të kenë probleme me gjumin për arsye...

Vëmendje! Problemet shëndetësore që mund t’i kuptoni përmes flokëve

Gjendjen e flokëve shpesh ne e lidhim me kujdesin që ne u kushtojmë atyre ose me produktet që përdorim. Por duket se ato, së bashku me simptoma të tjera,...

LIDHU ME NE

83,192FansaPëlqeje

Te fundit

Pas muzikës, Bleona Qereti kërkon suksesin në një tjetër fushë që do ta bëjë...

Bleona Qereti po kërkon një tjetër sukses ndërkombëtar përpos muzikës. Këngëtarja shqiptare ka lidhur kontratë me kompaninë “Taryn Brown + Company”, e cila merret...

La punën për t’u kujdesur për fëmijët, nëna tregon se si po fiton mbi...

Një nënë që ka lënë punën për t’u kujdesur për dy fëmijët e saj, ka zbuluar se si ka arritur të fitojë afro 560...

Syri i Kaltër, mrekullia e natyrës shqiptare destinacion për turistët e huaj

Syri i Kaltër në Sarandë është një ndër mrekullitë e natyrës shqiptare. I shpallur si monument kulture, kjo pamje mahnitëse ka marrë veçanërisht vëmendjen e...