Po s’më bëre mik, ajri nuk më thithet, uji nuk më pihet, buka nuk...

Nga Edison Ypi Po s’më bëre mik, ajri nuk më thithet, uji nuk më pihet, buka nuk më hahet, gjumi nuk më flihet, ëndrra s’më fanepset, djersët nuk më dalin,...

Gruaja, 100 kg më shumë se burri (FOTO)

Një grua që peshon 100 kg më shumë sesa burri i saj thotë se pikërisht pesha e tyre e bën marrëdhënien perfekte. Emma dhe Stuart Grundy, nga Mançesteri i Anglisë,...

Shenjat e horoskopit dhe veset e tyre më të këqija

Askush nuk është i përkryer, çdo shenjë e horoskopit ka veset e saj. Fatmirësisht Astrologjia na jep këshilla të vlefshme për largimin e këtyre veseve dhe zakoneve të këqija Dashi Dashi ka...

Këto gjëra nuk duhen thënë kurrë një vajze që nuk është…

Nëse akoma nuk e keni shkëmbyer puthjen e parë, ju duket vetja sikur jemi të vetmit në këtë botë që nuk e kemi bërë një veprim të tillë. Po që...

Sekretet që hunda tregon për ju!

Hunda është një ndër treguesit kryesorë në lidhje me shëndetin tuaj. Nuhatja ajo që zbulon gjithçka duke dërguar sinjale për një sëmundje ose problem tjetër shëndetësor të mundshëm. Sipas...

Sekretet që hunda tregon për ju!

Hunda është një ndër treguesit kryesorë në lidhje me shëndetin tuaj. Nuhatja ajo që zbulon gjithçka duke dërguar sinjale për një sëmundje ose problem tjetër shëndetësor të mundshëm. Sipas...

Kripë në shampon e flokëve, shikoni rezultatin

Flokët e yndyrshme janë një shqetësim kryesor për një pjesë të madhe. Shesh përpiqemi që me mënyra të ndryshme të gjejmë zgjidhje për ta eleminuar një problem të tillë. ...

Me cilat femra duhet të martoheni, sipas shenjës së horoskopit

Nuk ka dyshim që shenjat e zodiakut mund të zbulojnë shumë rreth karakterit të një personi. Gjithashtu shenjat janë shumë interesante për njerëzit që planifikojnë të martohen. Më poshtë...

Mos i fshihni kurrë në këto vende paratë tuaja, sepse…

Nëse keni mbetur peng i zakoneve të vjetra të gjysheve, që dikur i fshihnin paratë në sëndukët e shtëpisë, apo poshtë dyshekut, tani nuk duhet ta bëni më! Truket...

Përse ditët me diell na bëjnë të lumtur? Ja çfarë thotë studimi…

Dielli ka qenë gjithmonë i lidhur me lumturinë dhe efektet e ngritjes së humorit. Sipas një studimi të bërë kohët e fundit, Unviersiteti Brigam Jang ka arritur në konkluzionin...

LIDHU ME NE

79,875FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

‘Kujdes se po ju tradheton’, Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi…

Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata...

Xhensila Myrtezaj flet hapur per jeten private, ja cfare nuk me pelqen tek Besi/...

Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun? Kjo ishte pyetja e parë që iu bë Xhensilës sapo shkeli sot në studion e “BE...

Sherr në aeroportin e Rinasit, ndërhyn policia

Një përplasje mes pasagjerëve është shënuar mbrëmjen e sotme në aeroportin “Nënë Tereza” . Nga informacionet e para mësohet se incidenti është shënuar rreth orës...