Vajza hapni sytë: Përse një burrë zgjedh një grua, në vend të një tjetre?

Dashuria është misterioze dhe ajo që tërheq dy njerëz të duhen është pasojë e renditjes së yjeve në qiell. Megjithatë, ka disa faktorë që tërheqin çiftet dhe lidhjen që...

Ja si të merrni shpejt vesh a jeni shtatzënë! Duhet pak sheqer, uthull e...

Testet e shtatzanisë zbulojnë hormonet e shtatzënisë në urinën tuaj dhe janë jashtëzakonisht efektive dhe të sakta. Ama ju mund të hiqni “fiksimin” në do të bëheni nënë ose jo...

10 Gjërat që Tregojnë se Lidhja Juaj do të Zgjasë një Jetë

Në fillim të çdo marrëdhënieje, njerëzit priren të mendojnë se do të zgjasë përgjithmonë. Më vonë, për keqardhjen ose lumturinë tonë, jeta vendos gjithçka në vendin e saj. Megjithatë, ka...

Dashurinë e vërtetë e takojmë menjëherë pas gabimit më të madh të jetës tonë…

Ndoshta gabimet tona janë ato që i japin formë jetës sonë… Ndoshta ne duhet t’i hapim zemrat e thyera, në mënyrë që të mund të futet një dritë e re....

Kur engjëjt duan të paralajmërojnë diçka, dërgojnë këto 5 shenja. Mos i nënvlerëso!

Engjëjt janë mbrojtësit dhe udhëheqësit tanë. Ata janë shpirtra hyjnorë të dashurisë dhe dritës që punojnë me ne për të na ndihmuar përgjatë jetës sonë. Engjëjt mbrojtës janë unikë...

Zbuloni misteret e marrëdhënies tuaj nga pozicioni se si flini gjumë!

A e dini se pozicioni me të cilin flini me partnerin tuaj zbulon se si është marrëdhënia juaj? Gjeni se cili është pozicioni që ju flini dhe keni për...

11 Gjërat që Çiftet e Lumtura i Bëjnë Para Gjumit

Është shumë e rëndësishme që të kaloni ca kohë me partnerin tuaj para se të shkoni në gjumë. Nuk ka rëndësi se sa kohë duhet të kaloni së bashku –...

14 Pjesët e Trupit që e Zbulojnë Inteligjencën Tuaj më Saktë se Çdo Testim

Ne të gjithë kemi dëgjuar stereotipin se njerëzit që vendosin syze janë të zgjuar. Sipas një studimi të Universitetit të Edinburgut, mund të ketë njëfarë të vërtete rreth kësaj. Sipas...

Pse të Martuarit Fillojnë të Duken si Motër e Vëlla? Nuk është Rastësi…

Ka një arsye logjike që nganjëherë bashkëshortët duken si kushërinj apo edhe si vëllezër e motra, dhe kjo nuk është rastësi… Mendoni për çiftin tuaj të preferuar apo për vetë...

Ajo është lloji i gruas që….Femra për të cilën do të pendoheni që e...

Ajo është lloji i gruas që do t’ju japë një mundësi të dytë, të tretë dhe të katërt edhe nëse nuk e meritoni. Ju e dini sa keq keni...

LIDHU ME NE

79,875FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

‘Kujdes se po ju tradheton’, Astrologia Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi…

Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata...

Xhensila Myrtezaj flet hapur per jeten private, ja cfare nuk me pelqen tek Besi/...

Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun? Kjo ishte pyetja e parë që iu bë Xhensilës sapo shkeli sot në studion e “BE...

Sherr në aeroportin e Rinasit, ndërhyn policia

Një përplasje mes pasagjerëve është shënuar mbrëmjen e sotme në aeroportin “Nënë Tereza” . Nga informacionet e para mësohet se incidenti është shënuar rreth orës...