Nëse dëshironi të dini më shumë për një mashkull, hidhni një sy nga duart...

Nëse dëshironi të dini më shumë për sjelljen e një mashkulli që nuk e njihni mirë, mjafton të hidhni një sy nga duart e tij. Sipas një studimi të...

6 gjërat që bëjnë çiftet e lumtura, nëse i bëni të paktën 3 prej...

Ndarja e një jete së bashku me partnerin tuaj mund të jetë një eksperiencë sfiduese. Shumë çifte të dashuruara kur jetojnë së bashku përfundojnë duke pasur pakënaqësi, gjë që...

Si i thërrasin çiftet njëri-tjetrin me përkëdheli në vende të ndryshme të botës? Do...

Thonë se dashuria nuk ka gjuhë, por mënyrat e çuditshme në të cilat shprehet dashuria në gjuhë të ndryshme, ndonjëherë mund t’i shtojnë pak energji një marrëdhënieje.   Dikush zgjedh ta...

Më thuaj në ç’orë zgjohesh, të të them sa para fiton

Nuk jeni njeri mëngjesi? Kemi disa lajme të këqija për ju. Disa studime të kryera nga Amerisleep zbulojnë se njerëzit që zgjohen në mëngjes kanë nivel produktiviteti, page dhe...

Nëna dhe e bija sfi dojnë njëra tjetrën se kush i ka të pasmet...

Jen Selter është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të fizikut të saj të jashtëzakonshëm. Se ksbom ba amerikane regjistron afërsisht 13 milionë ndjekës...

Fjalimi i babait për dhëndrin që përloti gjithë botën: Unë po të jap gjithë...

Mendova se do të filloja fjalimin tim duke tu drejtuar si familja “e re” e vajzës sime, por unë mendoj se do të ishte e papërshtatshme sepse tani që...

8 sinjale se keni takuar partnerin më të mirë ndonjëherë

Megjithatë, nëse ndiheni me të vërtetë të lumtur, duhet ta shijoni historinë tuaj pa pasur mendime të mëtejshme.   Një marrëdhënie duhet të shtojë vlerë në jetën tuaj dhe t’ju lejojë...

Test / Do të jetë dashuri e përjetshme?

Besoni se historia juaj e dashurisë është e destinuar të zgjatë përjetësisht apo preferoni të mos mendoni fare për këtë gjë? E shihni veten me partnerin pas 10 apo...

Mashkulli perfekt ekziston, këto janë 7 karakteristikat e tij

Gjetja e njeriut ideal nuk është e lehtë, por bëni mirë që në kokën tuaj të keni disa ide të qarta rreth mashkullit perfekt me të cilin vendosni të...

Ju e meritoni dikë që ju shkruan “mirëmëngjesi” çdo ditë

E kuptojmë. Jeni lodhur duke u marrë me njerëz që nuk i përmbushin pritshmëritë tuaja, me njerëz që nuk ju respektojnë apo thjesht nuk ua ndien për ndjenjat që...

LIDHU ME NE

83,278FansaPëlqeje

Te fundit

Albana Osmani gjen sozinë e saj

Që të famshmit postojnë herë-herë foto të viteve më parë si për të prekur të shkuarën, është fakt. Këtë e provon dhe moderatorja e...

Çfarë ndodh me trupin tuaj nëse flini 8 orë çdo ditë

Një studim tregon se të flesh gjumë për 8 orë rregullisht nuk është me të vërtetë një luks, por më shumë një pjesë thelbësore...

Objektivi i ri i Metës: Do të ngjis majën më të lartë të Shqipërisë

Presidenti i Republikës, Ilir Meta në intervitën e tij dhënë për “Kojshia Shoë” në RTV21 ka është shprehur gjithashtu lidhur me pushimet e tij...