Ra në dashuri me shoferin 22-vite më të madh, familja nuk e pranon më...

Një vajzë 20-vjeçare është mohuar nga familja e saj pasi ra në dashuri me një shofer autobusi, që është 22 vite më i madh dhe ajo. Laura Kreuzter e njohu...

18-vjeçari shqiptar bëhet i famshëm me këtë foto mature

Kevin Kodra është një 18-vjeçar shqiptar që banon në Toronto të Kanadasë. Ditët e fundit ka tërhequr vëmendjen e mediave botërore me foton e tij të maturës. I riu, i...

Kjo fletë është gjethja e bekuar

në këtë rast, ne do të flasim për një lule të veçantë, e cila shpesh përdoret si aromë për të shijuar ushqime të caktuara, të tilla si pulë ose...

Thyen rekordin botëror/Marinari bën zhytjen më të thellë në histori dhe shokohet nga ajo...

Victor Vescovo një marinar në pension, theu rekordin botëror duke zbritur në pikën më të thellë të planetit tonë me anë të një nëndetëseje të krijuar posaçërisht për të...

A e dini pse nuset mbulojnë fytyrën? (VIDEO)

Simbolika e traditës për ta mbuluar fytyrën në ditën e martesës Kemi parë se edhe tek ne është bërë zakon që nusja në ditën e martesës ta mbulojë fytyrën me...

24 vjecari Shqiptar me suksese të shumta në Amerikë, punësohet në NASA

Shumë të rinj nga Kosova ia kanë mësyrë botës. Edhe pse për ndonjërin një gjë e tillë nuk ka dalë si vendim i duhur, për shumicën diçka e tillë...

Mësojeni njëherë e mirë! Ja pse shtrati s’duhet të jetë kurrë me kokë nga...

Nuk ka gjë më të keqe se të vuash nga mungesa e gjumit. Andaj nëse vuan edhe ti nga pagjumësia, me siguri ke provuar pafund mënyra vetëm për të...

Ja cilat janë frikërat më të mëdha sipas shenjave të horoskopit

Tashmë dihet që yjet parashikojnë shumë lidhur me personalitetin tuaj. Këtë herë ekspertët e astrologjisë kanë zbuluar frikën që fshihet pas çdo shenje të horoskopit që shpesh herë e...

Mos i hani këto lloj patatesh të skuqura, mund t’iu helmojnë

Frito-Lay, me bazë në Teksas, u kap dukeshitur ushqime të përpunuara që mund të jenë vde.kjeprurëse, të cilat përmbajnë shumë herbicide, misër me pesticide dhe që janë modifikuar gjenetikisht, Sipas...

Rrezikoni veten tuaj, kjo është arsyeja se pse nuk duhet të komentoni ‘amin’ në...

Nëse jeni përdorues i rregullt i Facebook dhe ndjeni e shprehni dhem.bshurinë tuaj për gjërat që ju prekin në rrjetin social, mund të jeni vënë në “shënjestër” të hakerave. Duke...

LIDHU ME NE

81,219FansaPëlqeje

Te fundit

‘Tërbohet’ keq moti, mësoni si pritet të jetë koha gjatë ditës së sotme

IGJEUM sjell parashikimin e motit për ditën e sotme dhe te nesërme.Pasditen e sotme (e martë, dt.17) priten reshje të dobëta në pothuaj të...

Vetëm me një kapele në kokë, kush është kjo bukuroshe super se ksi që...

Si pushojnë pasanikët? Edhe cull ak, nëse një fotografi e publikuar në rrjetet sociale mund të merret si shembull. Kylie Jenner, 21-vjeçare, e cila konsiderohet...

A e dini çfarë do ju ndodh sot? Jua themi ne…

Dashi Kjo e mërkurë do të jetë shumë herë më e mirë në raport me ditët që keni lënë pas. Nëse do të jeni të...