Plas në rrjetet sociale, kjo shenjë po gjendet tek të gjitha vajzat, çfarë po...

Një përdoruese e Twitter ka pyetur vajzat nëse kanë të njëjtën shenjë të vogël në kyçin e dorës së tyre dhe tani të gjithë po shpërndajnë fotografitë e njejta. Gjithçka...

Nëse dikush ju cënon privatësinë duke përdorur dronin, e keni gati mbrojtjen

Dronët janë shpikja më e fundit teknologjike. Ata gjejnë përdorim të gjerë duke nisur nga festat familjare e dasmat, deri tek shpërndarja e pakove dhe transporti i sendeve të...

Kur Është Hera e Fundit Që Keni Parë Një Xixëllonjë

Çdo herë që AgroWeb shkruan për xixëllonjat tërheq gjithmonë interesin e lexuesve të shumtë dhe besnikë, të cilët janë të shqetësuar pse gjithnjë e më pak i ndeshin këto...

I hodhën pak para në dasmë/ Nusja iu bën gjëmën të ftuarve

Që dasmat nuk shkojnë lirë kjo është një hall që e kemi të gjithë, për më tepër, edhe prindërit duket se po kontribuojnë gjithmonë e më pak në shpenzimet....

Mësoni të lexoni dorën, ja çfarë zbulon për jetën tuaj çdo vijë që ndodhet...

Arti i leximit të dorës, ka ekzistuar për mijëra vjet. Lexoni më poshtë për të mësuar se si të lexoni pëllëmbën tuaj dhe cilat linja mund të jenë të...

Truqet që shpëtojnë: Thoni lamtumirën njollave nga vaji, lotëve kur qëroni qepë…

Ka shumë “kurthe” në të cilat mund të hasim derisa përpunojmë dhe ziejmë artikujt ushqimorë Këto këshilla do t’i lehtësojnë të gjitha ato situata të vogla por të pakëndshme në...

Çfarë do të thotë të kesh gishtin e dytë të këmbës më të gjatë...

Janë të shumtë personat që besojnë se kanë këmbë të shëmtuara, sidomos ata që vënë re se e kanë gishtin e dytë të këmbës më të gjatë se të...

Zbulon tradhtinë e gruas pas 10 vitesh martesë nëpërmjet Facebook

Jo rrallë here martesat përfundojnë me ndarje, kjo për arsye nga më të ndryshmet. Kështu, një burrë nga Gjeorgjia akuzon bashkëshorten e tij për tradhëti. Seth Megow nga Valdosta, tha se...

Shkenca tregon tri mënyrat si ta merrni veten pas një ndarjeje të dhimbshme

Nuk ka rëndësi se si përfundon një marrëdhënie, ndarja mund të jetë vërtet tronditëse Pas ndarjes të gjithë dëshirojnë të thonë “Faleminderit, tjetri”, mirëpo nuk është kaq e thjeshtë. Ndarja...

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë, sipas besimit popullor

Çfarë do të thotë të shohësh orën e njëjtë në mëngjes 6:06 – Do bëj të pamundurën për të fituar dashurinë tënde 07:07 – Dikujt i pëlqen vërtet 08:08...

LIDHU ME NE

81,051FansaPëlqeje

Te fundit

”PËRBINDËSH, si munde ta bëje?”, aktorja e njohur shpërthen në Instagram pasi mori vesh...

Edhe pse kanë kaluar më shumë se 25 vite nga shfaqja për herë të parë e serialit të njohur ‘’Baywatch’’, Pamela Anderson vazhdon të...

Ana po mbytej, aktori Olsi Bylyku hidhet në pishinë për të shpëtuar vajzën e...

Këngëtari dhe moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka publikuar një video të inskenuar nga vajza e tij Ana dhe nga aktori i humorit, Olsi...

Horoskopi javor nga astrologu i njohur Paolo Fox, zbuloni ç’kanë parashikuar yjet për javën...

Dashi: Të martën, të mërkurën dhe të enjten do të keni mbështetjen e Hënës dhe nuk do të mungojnë surprizat e bukura. Fati do...