Arrestohet 33- vjeçari shqiptar, bashkë me një maroken vidhnin makina duke përdorur një Nokia...

Ka marrë fund skema e një 33-vjeçari shqiptar dhe një 36-vjeçari maroken për vjedhjen e automjeteve luksoze. Ata janë arrestuar nga policia e Romës ditën e sotme. Arrestimi i tyre u bë në...

Zbardhen pergjimet tronditese ne vrasjen e Suela Sules

Janë dëgjuar dje në gjykatë regjistrimet audio nga telefoni i Suela Sulës, e vrarë dy vite më parë në banjon e mobilerisë të saj, në Shkodër, me bashkëshortin e...

Shpërthimi në Shkodër,policia: Shkak borxhet,8 të shoqëruar

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës rreth orës 23:45 në lagjen Tophanë. Tritoli ishte vendosur në një garazh,...

‘Selfie’ në ditën e të dashuruarve, i riu bie nga shkëmbi

Përpjekja e një të riu për të shkrepur disa ‘selfie’ nga maja e një shkëmbi me të fejuarën e tij në ditën e të dashuruarve, për pak sa nuk...

Shpërthimi në Shkodër,policia: Shkak borxhet,8 të shoqëruar

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së martës rreth orës 23:45 në lagjen Tophanë. Tritoli ishte vendosur në një garazh,...

Bie në kontakt me energjinë, humb jetën 68-vjeçari në Velipojë

Një 68-vjeçar ka humbur jetën të martën pasi ra në kontakt me energjinë elektrike. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pulaj në Velipojë. Mësohet se Ndue Lusha, ka qenë duke bërë...

Shpërthim me tritol në “Tophanë” të Shkodrës, shenjestër garazhi i një qytetari

Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 23:45 në lagjen “Tophanë” në Shkodër. Sasia e tritolit është vendosur në një garazh që është në...

Vau Dejes, plagoset me thike i riu

Nje plagosje ka ndodhur ne Vau Dejes. I plagosur ka mbetur shtetasi Xh.R. I riu eshte plagosur me thike nga nje bashkemoshatar i tij ne Vau Dejes pas nje sherri...

(FOTO) SHKODER, AKSIDENT I RENDE NE UNAZEN PERENDIMORE

Shkoder, Informacion Paraprak Me datë 12.02.2018 rreth orës 23:15 në unazën perendimore, në lagjen "Salo Halili" Shkodër, ka ndodhur një aksident. Menjëhere kanë shkuar shërbimet e policisë ku kanë konstatuar se...

Identifikohet viktima qe u perplas nga kosovarja mbreme ne ‘Harkun e Berdices” (EMRI)

Identifikohet viktima e aksidentit te ndodhur mbremjen e se dieles ne Harkun e Berdices.Ai eshte shtetasi Gezim Selim, 41 vjec nga Komani. Informacion Paraprak Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30...

LIDHU ME NE

81,386FansaPëlqeje

Te fundit

KUSH DO JETË PRESIDENTI I RI PAS SHKARKIMIT TË METËS? FLET BALLA

Kreu i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla u pyet pak momente më parë në emisionin "Kjo javë" për emrin e presidentit të ri...

AKU mdëshkon me 1.6 mln lekë 6 subjekteve mes tyre edhe Shkodra

Autoriteti Kombëtar i Ushqimit ka gjobitur me 1.6 milionë lekë 6 subjekte tregtare në Durrës, Vlorë dhe në Shkodër. AKU thekson se gjoba vjen për...

Juventus vdes per Neymar, ka oferta e cmendur per te…

Nga faqet e “El Mundo Deportivos” vjen një lajm sensacional rreth merkatos së Juventusit. Sipas të përditshmes spanjolle, bardhezinjtë po tentojnë të transferojnë në Torino...