Identifikohet viktima qe u perplas nga kosovarja mbreme ne ‘Harkun e Berdices” (EMRI)

Identifikohet viktima e aksidentit te ndodhur mbremjen e se dieles ne Harkun e Berdices.Ai eshte shtetasi Gezim Selim, 41 vjec nga Komani. Informacion Paraprak Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30...

AKSIDENT NE SHKODËR, MAKINA PËRPLAS KALIMTARIN

Informacion Paraprak Me datë 11.02.2018 rreth orës 22:30 në vendin e quajtur “Harku i Berdicës”, mjeti tip Skoda me targë KS 01-168 KR ka përplasur një shtetas, këmbësor, akoma të pa...

Grabitja e argjendarisë në Shkodër, rikuperohen 85% e bizhuve të cilat u shitën nga...

Zbulohen detaje të reja nga grabitja e argjendarisë ndodhur 2 javë më parë në shkodër. Sipas hetimeve të prokurorisë ka rezultuar se të dyshuarit kanë treguar se aksesorët me...

Atentati, blindohet gjykata e Shkodres, flasin te akuzuarit!

Tre autorët e dyshuar për atentatit me tritol në Shkodër, kanë dalë sot para Gjykatës për caktimin e masës së sigurisë. Ndërsa E.C. , A.L. dhe S.T. dërgoheshin në...

Atentati në Shkodër, arrestohen 4 persona nga Elbasani

Arrestohen katër persona të dyshuar si bashkëpunëtor në atentatin ndaj në Shkodër me datë 13 janar të këtij viti. Personat e ndaluar mësohet se janë banues në qytetin e...

(VIDEO) GRABITJA E ARGJENDARISE NE SHKODER, 2 TE NDALUAR

Identifikohen dhe kapen autorët e grabitjes së argjendarisë, ngjarje e ndodhur me datë 03.02.2018 në lagjen “Vasil Shanto”. Më datë 07.02.2018 nga shërbimet e Komisariatit të Policisë Shkodër, falë një...

Vrasja e 21 vjeçarit në Bërdicë , në lokalin “SAMPA” , bazën e trafikantëve...

Lokali ”SAMPA” në qytetin verior që shërbente si bazë e grupit kriminal për shpërndarjen e kokainës dhe heroinës ka qene edhe me pare skene krimi. Lokali ndodhet në Bërdicë,...

Shkodër, goditet një grup i trafikut të kokainës brenda dhe jashtë vendit

Policia e Shkodrës ka bërë të mundur goditjen e një grupi kriminal droge. Mësohet se grupi i strukturuar kriminal merrej me trafikimin e kokainës. Në pranga ka rënë disa persona,...

Grabitet argjendaria e njohur në Shkodër, autori përplas makinën në qepen për të hyrë...

Nje argjendari ne Shkoder eshte grabitur rreth ores 03:00 te mengjesit te se shtunes. Policia shkoi menjëherë në vendin e ngjarjes duke gjetur aty pranë një automjet tip Wolksvagen, pa...

Përplaset makina në aksin Shkodër-Hani i Hotit, humb jetën 21 vjeçari

Shkoder Informacion Paraprak Me datë 01.02.2018 rreth orës 06:30 ka ardhur një telefonatë se në aksin rrugor Shkodër - Koplik në vendin e quajtur Shtoj Ri ka ndodhur një aksident Menjëhere...

LIDHU ME NE

77,869FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Prindër, zgjohuni sa jeni akoma në kohë! Duhet ta lexoni patjetër këtë

Është shumë e rëndësishme që të gjithë prindërit ta lexojnë këtë! E mërkurë, ora 8.00. Arrita në kohë në takimin me prindër në shkollën e...

Shtrigat e bardha/ Tre shenjat që tregojnë se jeni një prej tyre

Sheh ëndrra parashikuese A sheh shpesh ëndrra që realizohen? A sheh ëndrra në të cilat sheh njerëz që nuk janë më ? Mund të shohësh ëndrra...

Si ta kuptosh që ai po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të...

Dashi Meshkujt e shenjës së Dashit, janë shumë të përkushtuar në një lidhje. Por nëse ata fillojnë të tradhtojnë do e kuptoni menjëherë pasi do të...