Shkurti ,muaji më i mbarë i vitit për këto shenja

Peshorja Të lindurit në shenjën e Peshores gjatë Shkurtit do të kenë një ndjesi të përgjithshme çlirimi. Në këtë rast ata do të ndjejnë sikur kanë hequr nga supet një...

Janë të tmerrshëm/ Me këto shenja horoskopi nuk merresh vesh kurrë

Ujori Për shkak të vështirësisë që kanë ata në trajtimin e emocioneve, Ujorët janë një nga shenjat më të vështira për t’u menaxhuar. Nuk është se shkaktojnë konflikte, thjesht presin...

Horoskopi për ditën e shtunë, ja parashikimet

Horoskopi i ditës së shtunë, 2 Shkurt 2019: Dashi- 21.03-20.04 Nëse e angazhoni gjithë energjinë në punë, do ta dëmtoni jetën private. Është e pamundshme të jeni të suksesshëm pa neglizhuar...

Këto janë 5 shenjat më të ndjeshme të horoskopit!

Është vërtetuar shkencërisht se një veprim nuk ka të njëjtin efekt në persona të ndryshëm. Kjo ndodh për disa arsye dhe një prej tyre është edhe shenja e horoskopit....

Ky do të jetë viti juaj, këto janë 3 shenjat që do të kenë...

Tre shenjat e mëposhtme do të korrin suksese të madh gjatë viti 2019, me pak fjalë do të jetë viti i tyre. Pas një 2018-te të brishtë, të paqendrushme për...

Publikohet mantra e re e vitit 2019 për secilën shenjë të horoskopit! Mësoni çfarë...

Mantra lejon qetësimin e aktivitetit mendor në një mënyrë natyrale derisa ajo të bjerë në qetësi të plotë dhe njëkohësisht të jetë plotësisht e zgjuar. Ajo lejon largimin e...

Horoskopi i datës 1 shkurt 2019

Dashi Gjatë kësaj dite nuk përjashtohen debatet me një person, i cili kohëve të fundit nuk është sjellë shumë mirë. Këshillohet që të mbani nën kontroll nervozizmin. Gjatë orëve në...

Do ta mohojnë, por këto janë shenjat më xheloze të zodiakut

Akrepi Tashmë nuk ka asnjë dyshim, kjo është shenja më xheloze e horoskopit. Ata nuk kanë besim tek askush dhe kjo i bën që të ndërtojnë akuza false në mendjen...

Këto janë shenjat më fisnike të zodiakut

Luani Luani është shenja më e sjellshme dhe më miqësore e horoskopit. Këta persona janë shumë të lumtur kur ndihmojnë të tjerët dhe janë gjithnjë të gatshëm për të ndihmuar....

Çfarë ndodh sipas horoskopit në shkurt?

Na ndajne edhe pak ditë nga shkurti, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta të përgjithshëm si do të...

LIDHU ME NE

80,934FansaPëlqeje

Te fundit

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do marrë një super lajm

Kjo javë e fundt e Qershorit do sjell një optikë të re të të parit të gjerave. Do ta perballojme jeten ne menyre krejt...

“#Edheunë”/ Nisma që po përhapjet në rrjetet sociale për zgjedhjet e 30 qershorit

#Edheunë”. Kjo është nisma që orët e fundit ëshjtë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Por çfarë kuptimi ka? I pari ishte regjisori dhe karikaturisti...

Pse heshti Shkodra, kur Berisha i vodhi Gilman Bakallit votën e tij dhe të...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka shkruar në facebookun e tij në në lidhje me ish-deputetin e PD, Gilman Bakalli. Spahiu shkruan...