Horoskopi ditor, e mërkurë 5 qershor 2019

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 5 qershor 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Çfarë bashkëshorteje jeni sipas shenjës së horoskopit, ja cilësitë e mira dhe të këqija/Pjesa...

Përrallat gjithnjë përfundojnë kur dy të dashuruarit i thonë “Po” njëri-tjetrit dhe gjithçka që dimë pas asaj është që jetuan të lumtur përgjithmonë ! Living sot do t’ju tregojë...

Kur do jenë ditët më me FAT? Susan Miller tregon si do jetë muaji...

Dashi Jeni shumë në humor për të udhëtuar, kështu që filloni të bëni plane. Jupiteri, planeti i dhuratave dhe fatit të mirë do ta zgjerojë edhe më entuziazmin tuaj për...

Klasifikimi, cila është shenja me më shumë fat për muajin Qershor

Sikurse çdo fillim muaji, të gjithë jemi kuriozë të dimë parashikimin e fatit sipas astrologjisë dhe yjësisë. Dhe për të treguar më tepër për shenjat më të favorizuara të...

4 shenjat e Zodiakut që e kanë vështirë të ndahen nga partneri

Janë pikërisht të lindurit e këtyre shenjave që e kanë shumë vështirë të mbyllin një histori dashurie. Dhe këtu, ju do të zbuloni katër prej tyre që e kanë...

FATI YT SOT, HOROSKOPI 4 QERSHOR 2019

Dashi Këshilla për të lindurit e kësaj shenje është që të marrin më shumë kohë për vete. Bëhet fjalë për një fazë kontradiktore. Duhet të tregoheni të durueshëm, pasi situatat...

Astrologe Meri jep parashkimin për qershorin. Kësaj shenje do i ndryshojë jeta këto ditë

Astrologia Meri ka bërë një parashikim për të gjitha shenjat e horoskopit për muajin qershor. Mirëpo, më konkretisht, duket se vetëm për një shenjë do të ketë një ndryshim jete...

Çfarë rezervon qershori për ju? Parashikimi i yjeve nga Jorgo Pulla

Çfarë rezervon për ju muaji qershor, që sapo ka nisur. Lexoni parashikimin e yjeve, nga astrologu i njohur Jorgo Pulla. DASHI Të përgjithshmet: Një muaj komunikues fillon plot mundësi për të...

Nuk të jep as një kafe… Kjo shenjë e Horoskopit e ka origjinën “gjirokastrite”

Sa herë e keni dëgjuar nga prindërit, kryesisht nga mamaja shprehjen ”I bëre lekët rrush e kumbulla, si nuk kursen një çikë’ ! 1, 10 apo qindra herë? Mesa...

Horoskopi mujor, dashuria, puna, financat për qershor 2019

Dashi Dashuria. Horoskopi njofton fillimin e muajit që nuk është saktësisht emocionues për dashurinë, por truri i Jupiterit mund të ndihmojë çiftet të gjejnë njëri-tjetrin dhe zemrat e vetmuara për...

LIDHU ME NE

80,934FansaPëlqeje

Te fundit

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do marrë një super lajm

Kjo javë e fundt e Qershorit do sjell një optikë të re të të parit të gjerave. Do ta perballojme jeten ne menyre krejt...

“#Edheunë”/ Nisma që po përhapjet në rrjetet sociale për zgjedhjet e 30 qershorit

#Edheunë”. Kjo është nisma që orët e fundit ëshjtë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Por çfarë kuptimi ka? I pari ishte regjisori dhe karikaturisti...

Pse heshti Shkodra, kur Berisha i vodhi Gilman Bakallit votën e tij dhe të...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka shkruar në facebookun e tij në në lidhje me ish-deputetin e PD, Gilman Bakalli. Spahiu shkruan...