Ja cilat janë 2 shenjat më të zgjuara të horoskopit

Përpos karrierës, shëndetit apo marrëdhënies suaj në çift, yjet janë siguruar të përcaktojnë edhe inteligjencën tuaj. Pa lënë pas çdo shenjë të horoskopit me veçoritë e tyre unike duket...

Horoskopi ditor, e hënë 12 gusht 2019

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 gusht 2019. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për...

Horoskopi javor, 12 gusht deri 18 gusht 2019

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje.   Dashi Dashuria: Do të jetë...

Horoskopi javor 12-18 Gusht

Dashi Këtë javë do e dëgjoni dhe do e respektoni më shumë se kurrë më parë njëri- tjetrin. Marrëdhënia në çift do jetë e adhurueshme dhe të gjithë do ju...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 11 GUSHT 2019

Dashi Dashuria: Një ditë e rëndësishme për marrëdhëniet shoqërore, por disa komplikime në dashuri mund ta bëjnë të vështirë dialogun me të dashurin tënd. Arritjet do jenë shumë më të...

Hëna e zezë/ Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do bini në një kurth

Astrologe Meri njofton se planeti Mars ndodhet përballë Hënës së Zezë e për këtë arsye do kemi instikt të fortë që na çon drejt peripecive. Për një moment gjithçka mund...

Ja cilat janë 13 të vërtetat mizore të shenjës së Akrepit

Akrepi është energjik, aktiv dhe dyshues. Të lindurit nën këtë shenjë kanë një forcë jo të zakonshme me të cilën duhet t’i bëni llogaritë mirë. Ja 13 cilësitë e Akrepit,...

Shenjat e horoskopit te cilet i pret nje pasuri marramendese. A jeni dhe ju...

Astrologjia zbulon shume per ne dhe nese i perkisni ketyre pese shenjave ne vijim, ju keni shume gjasa qe te beheni te pasur.   Kjo eshte vertetuar, bazuar ne analizen e...

Horoskopi – 10 gusht 2019

Dashi Horoskopi i kësaj dite parashikon mundësi për të ndjerë emocione të ndryshme. Fillimi i gushtit ka qenë mjaft pozitiv, por tashmë do të ndiheni të lirë për të mbyllur...

“Njëri gozhdës, tjetri patkoit” Kombinimet më të tmerrshme të zodiakut që nuk shkojnë as...

Shumica e njerëzve janë gjendur të paktën një herë të përfshirë në një lidhje toksike ! Por çfarë e bën ekzaktësisht një lidhje toksike, apo një person që të...

LIDHU ME NE

83,192FansaPëlqeje

Te fundit

Pas muzikës, Bleona Qereti kërkon suksesin në një tjetër fushë që do ta bëjë...

Bleona Qereti po kërkon një tjetër sukses ndërkombëtar përpos muzikës. Këngëtarja shqiptare ka lidhur kontratë me kompaninë “Taryn Brown + Company”, e cila merret...

La punën për t’u kujdesur për fëmijët, nëna tregon se si po fiton mbi...

Një nënë që ka lënë punën për t’u kujdesur për dy fëmijët e saj, ka zbuluar se si ka arritur të fitojë afro 560...

Syri i Kaltër, mrekullia e natyrës shqiptare destinacion për turistët e huaj

Syri i Kaltër në Sarandë është një ndër mrekullitë e natyrës shqiptare. I shpallur si monument kulture, kjo pamje mahnitëse ka marrë veçanërisht vëmendjen e...