Horoskopi javor nga Paolo Fox, parashikimi i detajuar per cdo shenje për datat 8-14...

Dashi: Mos u bëni të paduruar, nëse dëshirat apo objektivat tuaja po vonojnë të realizohen. Mos hiqni dorë nga asgjë, sepse është vetëm çështje kohe përpara se gjithçka të marrë...

Nga Shigjetari që tradhton pa mëshirë deri tek Virgjëresha që mendon pasojat pas 10...

Koncepti i tradhtisë mund të jetë shumë konciz në fjalor, por njerëzit i japin kësaj të fundit ngjyrime nga më të ndryshmet, interpretime po ashtu nga më të ndryshmet...

Rubrika javore/ Shenjat e horoskopit më me fat për fundjavën

Ja zilat janë shenjat zodiakale më me fat për këtë fundjavë: 1.DEMI- Afërdita sjell ëmbëlsi dhe përkëdhelje në çift. Marrëdhëniet intime, shoqëruar me dashuri janë diçka magjike. 2. PESHQIT- Lilith (Hëna...

Horoskopi javor 6-12 Maj sipas astrologut te famshem Paolo Fox, ja shenja me FAT...

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 6 maj 2019 që Nsjell për ju. Njihuni me parashikimin e astrologut italian Paolo Fox, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do...

Horoskopi javor 26 maj – 2 qershor, puna dhe dashuria

Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Venusi në çift do t’ju bëjë shumë interesante dhe të papërmbajtshëm në sytë...

Gati për muajin qershor, ja ç’furtunë pritet të shkaktojë Hëna e Re tani që...

Dashi: Jeni një nga shenjat më kokëforta dhe këmbëngulëse në të gjithë horoskopin, mirëpo ndonjëherë duhet të mësoni të tërhiqeni dhe të respektoni kufijtë e personit që keni përballë....

Horoskopi javor , 3 qershor deri në 9 qershor 2019

Dashi Dashuria: Këtë javë marrëdhënia me partnerin premton të jetë shumë konfrontuese. Të enjten dhe të premten do të jenë ditë mjaft nervoze kur do të duhet të përpiqeni t’i...

“Një Sulm i Dhunshëm ju Pret”, cilën Shenjë Horoskopi Paralajmëron Zonja Meri?

Ashtu siç çdo herë, Meri ka parashikuar edhe ditën për shenjat e horoskopit. “Hena është në fazën e saj më të errët pasi nesër do çlirohet në hënë të re. Perzgjedhjet...

As pushimet luksoze e as llogaritë bankare, ja çfarë i bën të lumtur të...

DASHI -Sfida Nuk ka asgjë që mund ta gëzojë një Dash më shumë se sfidat e përditshme. Janë të parët që hapin një lojë të rrezikshme. E adhurojnë adrenalinën dhe...

Horoskopi i datës 2 prill 2019

Dashi Prania e Hënës në shenjën tuaj, favorizon intensitetin në çift. Ekuilibri i fituar ndikon pozitivisht në qetësinë tuaj të brendshme. Nëse jeni vetëm dhe po mendoni gjithnjë e më...

LIDHU ME NE

80,653FansaPëlqeje

Te fundit

Volejbollistja shkodrane shpallet shpallet “Miss Universe Albania 2019”

Volejbollistja e kombëtares shqiptare Cindy Marina është shpallur fituese e “Miss Universe Albania 2019”, event që u zhvillua në Tiranë. Marina, 21 vjeçe, jeton...

Vendet ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Nëse jeni si ne, atëherë në fillimin e çdo viti të ri mendoni për këto dy gjëra: Horoskopin për 12 muajt e ardhshëm dhe...

Meta shfuqizoi datën e zgjedhjeve, reagon Rama: E prisja, plan i bërë me kohë

Kryeministri Rama ka reaguar nga Berati në lidhje me shfuqizimin e datës së zgjedhjeve nga Presidenti Meta. Rama u shpreh se e priste një vendim...