”Nuk kthejnë rrugë”, ju njohim me 5 shenjat më kokëforta të horoskopit

Ka disa shenja të zodiakut që kanë ide të rrënjosura aq thellë saqë as nuk lejojnë një diskutim të shëndetshëm për këtë. Mospërfillja dhe mungesa e fleksibilitetit të këtyre...

Përse shenjat e horoskopit e tradhtojnë partnerin me një koleg/e pune

Dashi Pasioni i Dashit është i pangopur, dhe ai gjithmonë kërkon sfidën e ardhshme ose përvojën më të re për të provuar veten. Nëse marrëdhënia e tij e tanishme me...

FATI YT SOT/ HOROSKOPI 22 QERSHOR 2019

Dashi Përfitoni nga kjo fundjavë për tu relaksuar! Keni nevojë pas stresit dhe tensioneve të ditëve të kaluara. Në raport me periudhën e lënë pas, situata do të jetë më...

Më thuaj shenjën e Horoskopit, të të them në çfarë moshe do martohesh

Shenjat zodiakale mund të të japin disa karakteristika të kuptosh se cili është momenti më oportun për të thënë ‘po’ në altar. Ja cila është mosha e duhur për...

Ja cilët janë 3 PASANIKËT e Horoskopit, që notojnë kokë e këmbë në para

Paratë mund të vijnë në mënyra të ndryshme, duke kursyer, duke punuar fort por edhe duke pranuar sfida të vështira. Disa nga shenjat e horoskopit janë më të dhëna...

Vendet ku duhet të udhëtoni sipas shenjës së horoskopit

Nëse jeni si ne, atëherë në fillimin e çdo viti të ri mendoni për këto dy gjëra: Horoskopin për 12 muajt e ardhshëm dhe të ëndërroni për pushimet e...

Horoskopi i PAOLO FOX për muajin qershor 2019: BINJAKËT dhe GAFORRJA

BINJAKËT: Dielli kalon në shenjën tuaj, por ndonjëherë shoqërohet edhe nga Mërkuri, si në datën 4 për shembull. Venusi nis një kalim shumë interesant në datën 9. Këtë muaj...

Rubrika javore/ Shenjat e horoskopit më me fat për fundjavën

Ja zilat janë shenjat zodiakale më me fat për këtë fundjavë: 1.DEMI- Afërdita sjell ëmbëlsi dhe përkëdhelje në çift. Marrëdhëniet intime, shoqëruar me dashuri janë diçka magjike. 2. PESHQIT- Lilith (Hëna...

Horoskopi i PAOLO FOX për muajin qershor 2019: DASHI dhe DEMI

DASHI Përgatituni të ndiheni disi të tensionuar gjatë datave 5 dhe 6 qershor, pasi do të jenë ditë shumë intensive. Është më se e qartë se nëse nuk ju pëlqen...

Meri jep lajmin e bukur për këtë shenjë: Do shkëlqeni, do ju plotësohen dëshirat

Meri bën me dije se: “NJE SHKELQIM I VECANTE E PREMTE DHE Marsi ne Gaforre do jete afer me dy yje shume te ndritshem. Marsi ne Gaforre do lidhet...

LIDHU ME NE

80,934FansaPëlqeje

Te fundit

Parashikimi javor nga Meri: Kjo shenjë horoskopi do marrë një super lajm

Kjo javë e fundt e Qershorit do sjell një optikë të re të të parit të gjerave. Do ta perballojme jeten ne menyre krejt...

“#Edheunë”/ Nisma që po përhapjet në rrjetet sociale për zgjedhjet e 30 qershorit

#Edheunë”. Kjo është nisma që orët e fundit ëshjtë shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale. Por çfarë kuptimi ka? I pari ishte regjisori dhe karikaturisti...

Pse heshti Shkodra, kur Berisha i vodhi Gilman Bakallit votën e tij dhe të...

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi, Kreshnik Spahiu ka shkruar në facebookun e tij në në lidhje me ish-deputetin e PD, Gilman Bakalli. Spahiu shkruan...