“Vit i vështirë”/ Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për Ramën, çfarë do ndodhë: E...

Astrologia e njohur Meri Shehu, e ftuar në emisionin “Ëake up” ka bërë parashikimin e horoskopit për kryeministrin e vendit, Edi Rama. Në fjalën e saj, Shehu u shpreh se...

Horoskopi ditor, e merkure date 3 qershor 2020

Dashi Duhet të tregoni shumë kujdes lidhur me problemet që do të shfaqen gjatë kësaj dite. Jeni në pritje të një telefonate, por ndoshta mund t’iu duhet të prisni më...

Parashikimi i Qershorit nga Meri: Këto shenja do kenë fat në dashuri, dhe një...

Astrologe Meri Shehu ishte e ftuar sot tek "Rudina", ku dha parashikimin e muajit qershor për të gjitha shenjat e horoskopit. Meri u shpreh se ky do të jetë...

3 shenjat e horoskopit që do të marrin lajme në dashuri ditët e ardhshme

Yjet premtojnë ndryshime të mëdha në jetën sentimentale për këto 3 shenja të horoskopit.   Shigjetari Tani për tani, Shigjetari do të ndihet i sigurt dhe i pjekur emocionalisht. Nëse dilni me...

Plot surpriza dhe “të papritura” ju presin, publikohet horoskopi për muajn qershor

Dashi: Një muaj i mbushur me dashuri! Të nderuar Dash, muaji qershor do të shënojë një moment tranzicioni, në të cilin ndoshta surprizat e mëdha do të mungojnë, por sukseset...

Horoskopi ditor, e marte date 2 qershor 2020

Dashi Dashuria gjatë kësaj periudhe është mjaft pozitive dhe problemet që keni patur në të kaluarën, do mund të zgjidhen. Në punë, keni nevojë për riorganizim, para se të rinisni. Demi E...

“Tre vite të vështira”/ Parashikimi astrologes, ja çfarë do ndodhë deri në vitin 2023...

Astrologjia është një gjuhë e huaj. Po e kuptove këtë gjuhë të huaj, atëherë, qielli flet me ty.   Në fund të fundit, gjithçka është e shkruar ne yje.   Sinjalet që na...

Horoskopi javor/ Çfarë parashikojnë yjet për javën e parë të Qershorit

Dashi   Kujdes nga lëkundjet e humorit. Java e tanishme fillon me paqëndrueshmëri të dashur miq të shenjës së Dashit. Kështu që ju duhet t’i kushtoni vëmëndje të madhe mënyrës sesi...

Horoskopi ditor, e hene date 1 qershor 2020

Dashi Dikush që qëndron pranë jush gjatë kësaj kohe të çuditshme do të qëndrojë pranë jush edhe në të ardhmen, prandaj largoni çdo dyshim që keni për të nesër. Në...

Çfarë i pret gjithë shenjat e horoskopit në muajin Qershor?

Na ndajne edhe pak ditë nga qeshori, por para se t’ju sjellim horoskopin mujor me imëtësi për çdo shenjë, do t’ju tregojmë në rreshta të përgjithshëm si do të...

Te fundit

Pas gjashtë vjetësh martesë merr vesh se bashkëshorti ishte i martuar edhe me 3...

Mary Turner Thomson mbeti e zhgënjyer kur zbuloi se bashkëshorti i saj, me të cilin mendonte se do të kalonte gjithë jetën, ishte bigamist...

Nuk janë binjake, por nënë dhe bijë: 10 raste vështirë që mund t’i dalloni

Duken si binjake, por në fakt janë të gjitha nënë dhe bijë ndërmjet vete. BrightSide ka sjellë disa foto interesante, ku vështirë të kuptoni...

Alma Çupi kallëzon Blendi Fevziun në SPAK: Turp i madh, më ka vjēdhur emisionin

Gazetarja shumë e njohur, autorja e emisionit “Histori Shqiptare”, në televizionin e shumëfamshëm “Klan”, Alma Çupi, u paraqit sot në orën 12:00, në dyert...