Asnjë postim për tu shfaqur

Te fundit

“E di vetë kingu”/ Profesori denoncon vajzën që e përndjek, dalin mesazhet: O shkë****,...

Dhuna nuk njeh dallim gjinor. Jo vetëm gratë, por edhe burrat kërkojnë ndihmë për t’u mbrojtur nga partneret apo ish partneret. Një 35 vjeçar me...

Vrásja e dy vëllezërve për hakmarrje? Kushëriri i Roland Pulës rrëfen si ndodhi ngjarja...

Një ngjarje e rëndë tronditi dy ditë më parë Krujën, ky dy vëllezërit Gramoz Bardhi 34 vjeç dhe Xhentil Bardhi 24 vjeç, janë ekzekutuar...

Parashikimi i fundjavës sipas Meri Shehut: Shpërthim emocionesh

Dashi Këtë periudhe nuk duhet të merreni me çështje që ju japin siguri dhe të lini pas dore ndjenjat dhe emocionet e një jete të...