‘Nuk më dua t’ja dijë çfarë thonë’, dy kushërinjtë e parë martohen dhe largohen...

Dashuri nuk njeh moshë, por nuk njeh edhe gja.k, afërsi, fis. Dy kushërinj nga Amerika janë martuar së bashku. Ata nuk u kanë vënë veshin njerëzve të tyre që...

Babai ofron 240,000 Paund për njeriun që do të martohet me vajzën e tij..

Një baba multi milioner i premton 240,000 Paund personit që do të martohet me vajzën e tij të vi.rgjër. Arnon Rodthong, 58 vjeç, i cili zotëron një fermë të frutave...

Kisha përfshihet nga një zjarr i fuqishëm por asnjë Bibël nuk u dogj

Një zjarr i fuqishëm ka rënë në një kishë në Virxhinian Perëndimore. Ndërtesa mbeti thuajse plotësisht e shkatërruar nga flakët por ashtu siç dëshmohet dhe nga fotot e mëposhtme...

Aktori me origjinë nga Shkodra që po çmend vajzat në Amerikë

Një shqiptar tjetër po korr sukses në tregun e huaj duke aktruar në filma të njohur amerikanë. Bëhet fjalë për Niko Pepaj, djalin me origjinë nga Shkodra që ka...

Vendos të martohet 18 orë para ndarjes nga jeta, historia e 31-vjeçares amerikane që...

Linda Lindsay kishte ëndërruar gjithmonë të shoqëronte të bijën në altar, në ditën e saj më të lumtur. E dinte shumë mirë që kjo detyrë ‘’i takonte’’ bashkëshortit të...

Londra me e nxehtë se Ibiza

Temperatura rekord për dimrin britanik sot në Britani të Madhe, ku në veçanti Londra regjistroi ditën e dytë radhazi të temperaturave të larta të pashembullta që kur ekzistojnë regjistrimet...

VIDEO/ Matteo Salvini: Të mundim Sorosin, ashtu si Skënderbeu turqit

Kreu i Lega Nord, njëkohësisht edhe ministri i Brendshëm i Italisë Matteo Salvini, e ka të qartë strategjinë se si duhet luftuar Xhorxh Soros. Në një prej takimeve të tij,...

“Shpresoj që një ditë, të më pranosh edhe ti”, Poezia e 10-vjeçarit me autizëm...

Autizmi është çrregullimi i shekullit. Ndonëse një numër i madh fëmijësh janë konfirmuar me autizëm në botë, sërish ky çrregullim nuk mund të konsiderohet sëm.undje e për rrjedhojë, “shërimi”...

Pediatri që emocionoi gjithë rrjetin: “11 gjërat që më mësuan fëmijët e së.murë mua...

“Çfarë mendoni se I jep kuptim jetës tuaj? Më falni, nuk e pata për qëllim ta nis këtë artikull me një pyetje kaq të madhe, por me të vërtetë,...

Kur lindi peshonte vetëm 260 gram, kjo është foshnja më e vogël në botë...

Fëmija më i vogël që ka lindur ndonjëherë ia ka arritur të mbijetojë dhe tashmë ndodhet në shtëpinë e tij. Rasti i rrallë është regjistruar në Japoni ndërsa fëmija, i...

LIDHU ME NE

77,869FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Prindër, zgjohuni sa jeni akoma në kohë! Duhet ta lexoni patjetër këtë

Është shumë e rëndësishme që të gjithë prindërit ta lexojnë këtë! E mërkurë, ora 8.00. Arrita në kohë në takimin me prindër në shkollën e...

Shtrigat e bardha/ Tre shenjat që tregojnë se jeni një prej tyre

Sheh ëndrra parashikuese A sheh shpesh ëndrra që realizohen? A sheh ëndrra në të cilat sheh njerëz që nuk janë më ? Mund të shohësh ëndrra...

Si ta kuptosh që ai po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të...

Dashi Meshkujt e shenjës së Dashit, janë shumë të përkushtuar në një lidhje. Por nëse ata fillojnë të tradhtojnë do e kuptoni menjëherë pasi do të...