Protesta e 13 prillit/ Berisha: Më e madhja që ka parë Shqipëria. Dita dhe...

Protesta e 13 prillit do jetë protesta më e madhe që ka parë Shqipëria ndonjëherë. E ftoj kreun e qeverisë të qëndroj në zyrë atë ditë… Kështu është shprehur ish...

GRABITJA E 10 MILIONË EUROVE, NARD NDOKA BËN KOMENTIN EPIK: EH MO GJERGJ, LUFTOVE...

Ish-deputeti Nard Ndoka ka bërë një reagim epik lidhur me grabitjen e 10 milionë eurove dy ditë më parë në aeroportin 'Nënë Tereza' në Rinas. Duke kujtuar Skënderbeun dhe Nënë...

“40 MILION EURO PRONA”, REAGON ARBEN NDOKA: PROKURORIA MUND TË SEKUESTROJË EDHE DETIN ADRIATIK,...

Ish-deputeti Arben Ndoka ka reaguar pas lajmit se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar 40 milion euro pasuri të tijat, në kuadër të hetimeve për "Dosjen 339". Ndoka mohon...

Veliu: Që sot siguria e aeroportit do të merret përsipër nga Komisariati i Policisë...

Ashtu sikurse u njoftua më herët nga kryeminstri i vendit Edi Rama, Drejtori i Policisë Ardi Veliu konfirmoi se që sot siguria e aeroportit “Nënë Tereza” do të merret...

Ministri Lleshaj per grabitjen: Ishte thjeshte nje incident

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, u shpreh nga foltorja e Kuvendit gjatë seancës plenare se grabitja në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit nuk ka rrëzuar sigurinë kombëtare. Ai e quajti atë...

I plagosuri dhe baza e fshehtë, detajet e grabitjes në Rinas

Është e konfirmuar tashmë se Policia përveçse ka vrarë Admir Muratajn, pas grabitjes në Rinas, ka plagosur edhe një person tjetër. Ajo që nuk bëhet zyrtare nga Policia është nëse...

Balla merr kompetencat e Lleshaj, por i nxjerr ‘sekretin’ e Policisë së Shtetit në...

Ndërsa ka tentuar të vlerësojë punën e Policisë së Shtetit, kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla i ka nxjerrë një sekret, lidhur me hetimet ndaj grabitjes së...

Shiu litar, eksperti i motit tregon kur do ndalen reshjet

Kjo javë është dominuar nga moti i vranët dhe reshjet intensive të shiut. Temperaturat kanë rënë dhe ende asnjë rreze dielli nuk duket në horizont. Eksperti i Meteorologjisë, Sylë Tahirsylaj...

E bëri të dukej tjetër njeri, kush i futi për herë të parë në...

Gra.bitja që ndodhi  në Rinas është e denjë për t’u bërë film. Në fillim u tha se ishin gra.bitur 2 milionë euro, por më pas do të ishin mediat...

Veliaj-studenteve: Në kampus ka motel me orë, ju jeni goca dhe e kuptoni se...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës Erion Veliaj, i shoqëruar nga kryeministri Rama qenë një vizitë mëngjesin e sotëm në konviktet e "Qytet Studentit". Edhe në këtë takim me studentë,...

LIDHU ME NE

79,766FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Arbana Osmani sugjeron 10 librat që i ndryshuan jetën

Në disa postime në Instastory, moderatorja e Top Channel, Arbana Osmani ka treguar për pasionin e saj për leximin dhe ka shkruar për librat...

Shëndeti, puna dhe dashuria/ Njihuni me parashikimin e astrologut italian për të lindurit e...

Horoskopi për ditën e shtunë, 20 prill 2019, sipas Paolo Fox. Dashi Ndikimi i Venusit në shenjën tuaj do ju dhurojë energji të mëdha. Ata që...

Shihni të njëjtin person shpesh në ëndërr? Ja kuptimi që ka

Ëndrrat mund të jenë gjithçka, nga jashtëzakonisht të kënaqshme, deri në absolutisht të tmerrshme. Ndoshta më të bezdisshmet e të gjitha modeleve të ëndrrave janë...