Vjen parashikimi i bujshëm! Si do jetë dashuria në vitin 2019 për këto shenja...

Astrologët kanë parashikuar se si do të jetë viti 2019 për shenjat e Akrepit, Shigjetarit dhe Bricjapit. Akrepi Gjatë vitit të ardhshëm do të fejoheni me njerëz të qetë dhe të...

U mërzit me burrin pas 3 muajsh martesë… këshilla që lexoi në internet i...

Nuk ka shumë kohë që jam martuar. Të gjithë thonin se ne ishim çifti më i lumtur që kishin parë ndonjëherë, dhe ishim vërtetë. Megjithatë, nuk zgjati shumë që gjërat...

Ju kujtohet Paola? Shikoni sa shumë është rritur pas mbarimit të Piter Pani

Me siguri të gjithë e mbani mend Paolën që u shfaq “Në kurthin e Piter Pan”, një emision i drejtuar nga Alketa Vejsiu e që mbajti mbërthyer pas ekranit...

Zgjidhni çiftin më të lumtur, dhe do t’ju zbulojmë diçka interesante për lidhjen tuaj!

Specialistët thonë se shumë gjëra mund të kuptohen për një çift thjesht duke shikuar se si ata sillen me njëri-tjetrin, për shembull, mënyra se si ecin. Duket e pabesueshme, apo...

“Ke gjithë ato lekë, pse nuk bënë bamirësi?” Alketa Vejsiu bën për ujë të...

Tashmë është bërë e zakonshme, që personazhet e njohura të showbizit shqiptar të kthehen në ‘’tabelë qitjeje” në rrjete sociale, e mesa duket kësaj manie, që hera-herës imponohet edhe...

“Të lindur me këmishë”! 3 shenjat e Horoskopit, që kanë më shumë fat…

Në kuptimin etimologjik, fati i referohet rezultatit pozitiv të një ngjarjeje. Nga një perspektivë tjetër, definohet si një seri ngjarjesh ose situatash me fat apo pa fat, të cilat mund...

‘PSE NUK KE GJETUR BURRË?’, IVA TIÇO I JEP FANSIT PËRGJIGJEN EPIKE

Gazetarja Iva Tiço është dalluar gjithmonë për natyrën e drejtpërdrejtë që ka. Ajo shpreh lirshëm mendimet e saj duke mos u ndrojtur. Gjatë ditës së sotme, Iva është kapur keq...

Aksident ne aksin Shkoder – Velipoje, humb jeten 40 vjecari

Shkodër/ Informacion Paraprak Me date 21.03.2019 rreth orës 18:50, jemi njoftuar se në plazh Velipojë, mjeti tip Benz me drejtues shtetasin M. L. banues në Velipojë, ka aksidentuar me pasoje...

Kryemadhi: Këtu ka humbur çdo moral. Të përmbysim këtë qeveri që të vijmë ne

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste Monika Kryemadhi thotë se e ardhmja e vendit është përmbysja e qeverisë Rama Nga protestat tek Kuvendi Kryemadhi tha se shumica e të rinjve po ikin...

QYTETARËT NË PROTESTË, BASHA DHE RAMA IA FUSNIN GJUMIT NË AVION (FOTOT QË PO...

Ndërsa në Tiranë protestuesit e opozitës idhin ngritur në protestë, dy liderët politikë, Edi Rama e Lulzim Basha ia kanë marrë një sy gjymë në avion. Një foto e Ramës...

LIDHU ME NE

77,869FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Prindër, zgjohuni sa jeni akoma në kohë! Duhet ta lexoni patjetër këtë

Është shumë e rëndësishme që të gjithë prindërit ta lexojnë këtë! E mërkurë, ora 8.00. Arrita në kohë në takimin me prindër në shkollën e...

Shtrigat e bardha/ Tre shenjat që tregojnë se jeni një prej tyre

Sheh ëndrra parashikuese A sheh shpesh ëndrra që realizohen? A sheh ëndrra në të cilat sheh njerëz që nuk janë më ? Mund të shohësh ëndrra...

Si ta kuptosh që ai po të tradhton, bazuar në shenjën e tij të...

Dashi Meshkujt e shenjës së Dashit, janë shumë të përkushtuar në një lidhje. Por nëse ata fillojnë të tradhtojnë do e kuptoni menjëherë pasi do të...