Shqiptarët rekord të zi në BE, sa duhet të punojnë për një iPhone XS

Vit pas viti telefonët po bëhen gjithnjë e më të sofistikuar dhe janë shndërruar vërtet në një mjet të domosdoshëm pune dhe jo thjesht një e mirë luksi. Po...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

Esiela humbi jetën gjatë tërmetit, mësuesja tregon momentin e vështirë sot me shoqet e...

Esiela Karanxha, vetëm 8 vjeç, humbi jetën gjatë tërmetit të fuqishëm që goditi vendin më 26 nëntor. Vogëlushja humbi jetën pas shembjes së pallatit...

Nuk do ta besoni se sa lek harxhon në ditë Kejvina Kthella

Modelja Kejvina Kthella ka hapur ‘faturat’ një ditë më parë teksa ka treguar se shpenzon deri në 200 mijë lekë të vjetra në ditë.   E...

Në rast se semaforët nuk punojnë, kush ka përparësi në këtë kryqëzim?

Ndodh jo rrallë që qofshin shoferët, çiklistët apo këmbësorët, nuk thonë me zë të lartë “kush ia ka dhënë lejen këtij?”   Pikërisht për këtë, gjatë...