Gjatë shtatzënisë zbuloi se vuante nga tumori, aktorja shqiptare rrëfen si ia doli të...

Adriana Matoshi, aktorja shqiptare nga Kosova ka rrëfyer më shumë për karrierën dhe për periudhën më të errët të jetës së saj në një intervistë për “Nin”. Ajo ka...

Prindërit të shqetësuar, këto kukulla kanë organe gjenitale mashkullore

Kohët e fundit, ne kemi parë shumë kukulla me asnjëanësi gjinore, sepse ato i përkasin fëmijëve, ndërsa industria e lodrave po përpiqet të bëhet edhe më përfaqësuese tek shoqëria...

E fyeu me Nënë!Sipas jush, A do duhej ti përgjigjet Elvis Naçi gazetarit Arian...

Mbrëmjen e kaluar udhëheqësi i emisionit Zon e lir Arian Çani ka bërë një postim në rrjetet sociale. Ai ka fyer edhe posht ëruar teologun Elvis Naçin. Ai ka thënë se...

1.7 milionë dollarë nga donatorët, Arbër Hajdari nuk ia jep paratë e tërmetit qeverisë

Themeluesi i fondacionit “Fundjavë ndryshe”, ka vendosur të mos ia japë qeverisë paratë e mbledhura nga donatorët për njerëzit e prekur nga tërmeti i 26 nëntorit. Hajdari ka deklaruar...

Shemsi Prençi bën akuzën e fortë për shuarjen e familjes Lala: 5 humbje jete...

Nga tërmeti i 26 nëntorit u shuan 51 je/të. Midis tyre ishin edhe anëtarët e familjes Lala, të cilët i zunë poshtë rrënojat e shtëpisë në zonën e ish-Kënetës. 8...

“Nuk guxoj t’i kthej sytë në bankën tënde…”, mësuesja bën dedikimin prekës voglushes që...

Esiela Karanxha, një prej viktimave të tërmetit, humbi jetën mëngjesin e 26 nëntorit. Ajo u gjet e pajetë në krahët e nënës së saj, Dienës, e cila pavarësisht se...

‘Brenda pak diteve fillojme rindertimin’, Marin Mema thote se do kete transparence jo thjesht...

Gazetari Marin Mema bashke me Marko Kepin si drejtuesi i organizates ‘Rrenjet Shqiptare’ me qender ne New York keto dite kane deklaruar se do te nisin rindertimin e shtepive...

‘Jemi bërë me baltë deri në gju’, Inva Vula zbulon arsyen se përse e...

Sopranoja e njohur, Inva Mula ka qenë e pranishme këto ditë në Shqipëri, ku është parë pranë familjeve të pastreha, të cilët janë prekur nga tërmeti. Meqënëse shumë artistë organizuan...

‘’Kam dhënë pak, Zoti t’u japë më shumë’’/ 94-vjeçari dhuron 10 mijë euro për...

Solidariteti që kanë treguar shqiptarët ndaj të prekurve nga tërmeti është i rrallë. Së fundmi një 94-vjeçar ka dhuruar 10 mijë euro për të prekurit nga tërmeti i datës...

S’i tregonte dot që e kishte zënë pallati poshtë, zjarrfikësi tregon si shpëtoi gruan:...

Zjarrfikësi nga Vlora Luan Kapaj është një hero i vërtetë. Kapaj shpëtoi dy je.të njerëzish nën gërmadhat e një pallati në Durrës. Ai tregon se aksionin nën gërmadha e cilëson...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

AKSIDENTI SHKODER-KRYEBUSHAT, POLICIA JET DETAJET

Një aksident i rëndë ka ndodhur paraditen e së premtes ku në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat automjeti tip Wolsvagen mendohet se ka humbur kontrollin dhe...

AKSIDENT I RENDE NE AKSIN SHKODER-KRYEBUSHAT, NJE PERSON HUMB JETEN

Një aksident me vdekje ka ndodhur paraditen e sotme në aksin rrugor Shkodër-Kryebushat.   Nga të dhënat paraprake raportohet për një person të vdekur. Policia ka...

Rama në shtëpinë e re të Aurel Lalës, fëmija që u hodh nga kati...

Vizitën e radhës të famijarët e prekur nga tërmeti, kryeministri Rama e ka bërë në Kamëz, tek ëngjëlli 7 vjeçar, siç e quan ai, Aurel...