Tropojanët e bëjnë të qaj aktoren Arjola Demiri… Çfarë i thanë ata?

Filmi “I love Tropoja” nisi dje turin dhe vendi i parë ku u shfaq ishte pikërisht Tropoja. Filmin e ndoqën në Pallatin e Kulturës rreth 1200 tropojanë të cilët e...

Pendohet Robert Berisha: E dhj*va fare

Deklarata e Robert Berishës se gratë janë shkaktare që burrat kanë dashnore shkaktoi indinjatë tek njerëzit, duke u konsideruar si seksite. Por këngëtari kërkoi falje duke thënë se fjalët e...

Marjana Kondi ka dy fjalë për Tropojën dhe tropojanët

Aktorja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Marjana Kondi është pjesë e filmit të vitit “I love Tropoja”, ku luan rolin e një nëne të nderuar tropojane,...

E mbani mend ‘’shamikuqen’’? Vajza e saj ‘’thyen’’ rrjetin me bukurinë e saj

Turkan Soray, e cila ka luajtur në 222 filma të kinematografisë turke, është aktorja që mban rekordin e “Artistes që ka aktruar më shumë në botë”. Ajo filloi karrierën e...

Shpallet seriali më i mirë turk, e kemi ndjekur të gjithë

Serialet turke kanë marrë famë në të gjithë botën dhe transmetohen në disa shtete, madje deri në Amerikë. Nisur nga shikueshmëria e madhe që kanë këto seriale, revista amerikane...

Aulona Musta bën ndërhyrjen estetike, ja sesi është tashmë moderatorja pas operacionit

Aulona Musta është një ndër personazhet televizivë që tregon thuajse gjithçka (thuajse, se ka edhe ca gjëra që nuk thuhen, por që përshpëriten nëpër Tiranë). Gjithsesi, moderatorja kishte premtuar që...

“Ça pa Aleksi dhe Marku te ty moj”, Rudina Dembacaj i jep ndjekëses përgjigjen...

Rudina Dembacaj është kryefjala e mediave rozë kohët e fundit për shkak të ndarjes nga bashkëshorti dhe lidhjes me ish-deputetin, Mark Frroku. Së fundmi aktorja ka publikuar një foto...

21 vjeçarja që udhëton nëpër botë dhe ka blerë dy shtëpi, fiton 4500 euro...

Sipas mediave të huaja, modelja ukrainase Jana Orfeyev është zonjusha më e re në botë e mirë paguar. Ajo është e dashura e princit saudit dhe për këtë fakt një...

“Të gjithë kanë faje” Romeo Veshaj flet për herë të parë pas ndarjes me...

Ndarja mes Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqit eshte perfolur shume ne mediat online, por deri tani asgjë nuk ishte konfirmuar pasi protagonistët nuk flisnin për lidhjen mes tyre I ftuar...

Ju kanë munguar? Sadna dhe Alek bëhen bashkë me një projekt të ri

Seriali “Bidaai” ka qenë një nga më të ndjekurit në TV Klan dhe personazhet që luanin rolet kryesore: Sadna dhe Alek fituan zemrën e të gjithëve. Me siguri dyshja...

Te fundit

Greqia si fqinji i saj, ja se ç’i pret turistët që infektohen ndërsa kalojnë...

Greqia do të paguajë për akomodimin e çdo turistë që testohet pozitiv me koronavirus gjatë vizitës në vendin helen. Kështu deklaroi zëdhënësi i qeverisë,...

Dielli rikthehet për shumë pak ditë, mësoni si do jetë moti 15 ditët e...

Nga dita e mërkurë kushtet e motit do të përmirësohen, por ato do të zgjasin shumë pak, pasi në fund javë vranësirat dhe reshjet...

I mori 110 milionë euro shtetit shqiptar, Becchetti hap televizion të ri pas ‘Agon...

Janë 110 milionë euro që Shqipëria duhet t’i paguajë biznesmenit Francesco Becchetti pas vendimit të marrë në gjykatën ndërkombëtare në çështjen ‘Beccheti’ kundër Shqipërisë. Ndërkaq,...