Arbana Osmani aksidentohet në ish-Bllok, sherr me Policinë. Eduart Grishaj nuk i ndahet

Moderatorja Arbana Osmani është përfshirë në një aksident me makinë ditën e sotme në zonën e ish-Bllokut. Arbana Osmani teksa ishte duke udhëtuar me mjetin e saj është përplasur me...

Ermal Meta i thote “Lamtumire” muzikes…

Kantautori shqiptar Ermal Meta do të shkëputet muzika dhe do t’i japë vetes një pushim të gjatë 2-vjeçar. Ermali vendosi të thotë “lamtumirë” me koncertin përmbyllës të turit të tij...

‘Nuk e do më si më parë’ Nisin problemet me çiftin e njohur pasi...

“Që pas lindjes së gocës, ky çuni këtu që e shihni të gëzuar dhe me humor është bërë shumë xheloz. Më thotë që kam filluar të mos e dua...

Çiljeta e hapur me fansat e saj, tregon ndërhyrjen e radhës. Ja si duket...

Dhe së fundmi në një postim të sajin ajo sërish është treguar e tillë duke treguar ndërhyrjen që ajo do të bëjë kësaj radhe.     “Ju e dini, unë nuk ju...

“10 Vite me pare” Fotot “zhgenjyese” te vipave shqiptar qe nuk do donin ti...

A i mbani mend personazhet e televizionit vite më parë, apo ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni një paralelizëm se si kanë qenë ata në të vërtetë? Një...

‘E RROTULLOJ BOTËN PËR TY’, FIFI I SHPREH PUBLIKISHT DASHURINË PERSONIT SPECIAL

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi, ka qenë së fundmi në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë. Këngëtarja gjithashtu është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto...

‘ULËRITI, U MËRZIT’, ROZA TREGON SI REAGOI RITA LATI KUR I TREGOI PËR HERËN...

Mbrëmjen e djeshme në 'Xing me Ermalin" ishin të ftuara, Rita dhe Roza Lati. Nënë e bijë ato folën për marrëdhënien e tyre që rrallëherë e has. Mes të tjerash...

NUK FLASIN PREJ KOHËSH, ROBERT BERISHA THUMBON PUBLIKISHT TUNËN: IMITOVE ELVANA GJATËN, SHPRESOJ TË...

Prej disa kohësh ka qarkulluar lajmi se Robert Berisha me Nora Istrefin nuk flasin me Tunën, e cila është partnerja e vëllait të Robertit, Patrisit. Pas konfliktit të tyre të...

“Ka pak shqiptarë, por këngët klikohen me miliona herë”/Televizioni izraelit ironizon këngëtarët shqiptarë

Prej disa ditësh Jonida Maliqi ndodhet në Izrael ku Shqipëria do të përfaqësohet këtë vit në Eurovision nga Jonida Maliqi me këngën “Ktheju Tokës”. Për të prezantuar kulturën e muzikës...

Pritja mori fund, aktorët më të dashur për shqiptarët bëhen prindër për herë të...

Edhe pse lindja ishte parashikuar më 20 prill, djali i çiftit të famshëm të aktorëve, Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit, ka përshëndetur botën një ditë më parë. Siç shkruajnë mediat...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

“Jam shumë me fat”/ Burrit që mundi dy herë kancerin i bie lotaria e...

Një burrë nga Oregon-i, i cili e ka fituar dy herë luftën kundër kancerit, ka fituar 4.6 milionë dollarë në lotarinë kombëtare. Stu MacDonald blinte...

U ankua gjithë natën se nuk ecte dot me sandalet që kishte veshur, e...

Një vajzë e cila u ankua një natë të tërë për sandalet e dhimbshme që kishte veshur, e kuptoi ditën tjetër si kishte bërë...

I duhen para për vëllain e sëmurë, 11-vjeçari çohet çdo ditë në 5 të...

Një 11-vjeçar nga Kina na ka treguar të gjithëve se çfarë është dashuria pa kushte. Yan Yihang, iu nënshtrua një procedure të dhimbshme vitin e...