E PAPRITUR/ Pas arrestimit të ‘Zogut të Tiranës’, mbyllet emisioni televiziv ku ai bënte...

Pas arrestimit të Hermes Nikajt, i njohur si 'Zogu i Tiranës', emisioni i tij, në bashkëpunim me Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin është mbyllur.   E kontaktuar nga 'Blitz.al', Dajana Shabani...

Plas keq sherri! Menaxheri i VIP-ave e akuzon publikisht, Genta Gjalpi shpërthen në ofendime:...

I ftuar së fundmi në emisionin 'Glamour Zone' ishte Xhani Demika, i njohur edhe si menaxheri i VIP-ave.   Gjatë intervistës së tij, moderatorja sfidoi Xhanin dhe i kwrkoi atij të...

Ori Nebijaj flet për raportin me Isli Islamin: Është ….

Ori Nebijaj dhe Isli Islami kanë vite që shfaqen çdo mëngjes në shoqërinë e njëri-tjetrit për të drejtuar emisionin “Wake Up” në “Top Channel”. Dyshja e njohur ruajnë një...

Sot njëra nga vajzat më të bukura të ekranit, a e njihni këtë vogëlushe?

Ajo është një prej vajzat më të hijshme në ekranin shqiptar, por duket se bukurinë e ka të lindur.   Vogëlushja që shikoni në fotografi është pjesë e ekraneve tuaja si...

“Nuk e di si kam arritur te djali, shoqet e mia përfunduan në spital”,...

E ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, gazetarja Fatma Haxhialiu tregoi se i përjetoi 30 sekondat e lëkundjeve të fuqishme të tërmetit të 26 Nëntorit.   Ajo pranoi se...

U bënë prindër për herë të parë, bashkëshortja e Gaz Pajës publikon foton e...

Vetëm pak muaj më parë aktori i humorit Gaz Paja dhe bashkëshortja e tij Ira Serferi janë bërë prindër për herë të parë me djalin e tyre që e...

Historia e Sylvester Stallone, shumë tradhti dhe luftëra për të kaluar, deri sa gjeti...

Sylvester Stallone dhe Jennifer Flavin janë martuar prej 22 vjetësh. Megjithëse tani po shijojnë një martesë të lumtur, historia e tyre e dashurisë nuk ka qenë gjithnjë e përsosur. Në...

Cfare ndodhi…? Largohet nje tjeter figure shume e rendesishme e Top Channel, iken ne...

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli ka bere nje levizje te papritur kur ka lajmeruar se ka he. qur dore nga emisioni i gatimit ne TCH. Përballë konkurrentëve,...

‘Jemi të vegjël para Zotit’, Greta Koçi tregon si e përjetoi tërmetin

Ka kaluar një javë që nga tërmeti i 26 Nëntorit dhe njerëzit po mundohen të gjejnë forcën brenda vetes për ta kaluar situatën e vështirë që la pas. Gjithsesi,...

Berisha: Shqipërinë në Eurovizion duhet ta prezantojë dikush si Elvana ose Arilena

Këngëtari Robert Berisha ishte sot i ftuar në mikrofonin e emisionit “Në radio” të Andri Xhahut menjëherë pas provës së tij të dytë me Orkestrën e RTSH.   Për këtë pjesëmarrje...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

PUBLICITET

- PUBLICITET -

Te fundit

KOPLIK, TË RINJTË NJIHEN ME GATIMET “SLOW FOOD”

Te rinjte e qytetit te Koplikut jane njohur nga afer me teknikat e gatimit te ngadalte i njohur si "Slow Food". Ne ambjentet e...

Si do te jete moti per kete jave? Temperaturat po bien dita dites, mesoni...

Java parashikohet të nisë me mot me diell, por në mbrëmje reshjet fillojnë përgjatë bregdetit dhe zonave të ulëta.   Dita e martë, përgjithësisht parashikohet një...

Pregatitet shume shpejt dhe ju jep mundesine qe te humbisni 5kg ne vetem 5...

Depozitat e tepërta të yndyrës mund të dëmtojnë seriozisht shëndetin tuaj të përgjithshëm. Pesha e tepërt mund të çojë në presionin e lartë të...