Pas publikimit të fotove të Stresit me modelen bukuroshe, kjo është ‘përgjigja’ që vjen...

Para pak ditësh në media u publikuan disa foto të Stresit me modelen Atalanta Kërçyku, shumë afër njeri-tjetrit, të përqafuar, gjatë festës së ditëlindjes së këngëtarit. Si fillim u mendua...

Arti botëror në zi, shuhet Ennio Morricone “babai” i muzikës së filmave western…

Shuhet në moshën 92-vjeçare kompozitori dhe dirigjenti i orkestrës italiane Ennio Morricone. Lajmi bëhet i ditur nga familjarët të cilët thanë se ai ndërroi jetë në një klinikë në...

Fundjavën e kaluan të “ndarë”/ Pas postimit të Arbanës, Eduarti i bën dedikimin e...

Çifti i njour i showbizzit Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj, dyshja më e daashur për publikun shqiptar këtë fundjave siç duket e kanë kaluar të ndarë, por pa e...

Për herë të parë, Ilva Tare prezanton familjen e plotë

Gazetarja e njohur, Ilva Tare ka pozuar për herë të parë me dy fëmijët e saj dhe bashkëshortin. Vogëlushja Melody ka festuar ditëlindjen dhe Ilva nuk i ka rezistuar...

Ju garantojme qe nuk keni per ta njohur, ja se si dukej Sonila Meço...

Sonila Meço është ndër gazetaret më të njohura në Shqipëri, me një karrierë të gjatë në fushën e gazetarisë, ku vitet e fundit gazetarja ka qene ne qender te...

‘Si s’ke asnjë rrudhë?’, Liljana Kondakçi tregon sekretin

Këngëtarja shumë e dashur për publikun prej vitesh, Liljana Kondakçi ishte e ftuar sot në programin “E diell”. Vitet duket sikur kanë ndalur për Liljanën dhe pikërisht për këtë...

Po i shikon gjithë Shqipëria, Antoneta rrëfen përse ia “mbylli derën” Anduelit: Më tha...

Publiku shpresoi deri në moment të fundit që çifti Antoneta-Anduel të finalizohej.   Mirëpo gjërat morën një tjetër rrjedhë dhe Antoneta u shpreh se nuk e shikon veten me Anduelin. Për...

“Do iu bëj block, kërkojini llogari vetes, jo të tjerëve”/ Florjan Binaj acarohet me...

Aktori i humorit, Florjan Binaj është revoltuar me ndjekësit, të cilët e kanë pyetur vazhdimisht për për rezultatit e testit të COVID-19. Nëpërmjet një postimi në Instagram, ai iu...

Sa është rritur, Xhensila poston foton e ëmbël me Ajkën gjatë pushimeve

Çifti shumë i dashur për publikun, Xhensila dhe Besi së bashku me vogëlushen e tyre, Ajkën kanë nisur pushimet. Nuk kanë munguar fotot nga bregdeti dhe pozat e ëmbla...

Ish-bashkëshorti i bën Rudinës dhuratën e veçantë për ditëlindje

Ditën e djeshme aktorja dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Rudina Dembacaj ka festuar ditëlindjen. Ajo ka mbushur 32-vjeç dhe në ditën e saj të veçantë nuk kanë...

Te fundit

Horoskopi ditor, e shtune date 11 korrik 2020

Dashi Në dashuri do të përballeni me shqetësime, ku me gjasë do të ketë sqarime për të bërë. Sa i takon punës, është koha për...

Mezi do arrini ta njihni tashmë, Rudina Magjistari ‘i mahnit’ të gjithë me pamjen...

Moderatorja Rudina Magjistari ka vendosur që të ndryshojë modelin e flokëve. Ndryshe nga sa jemi mësuar që ta shohim me flokët e drejta, ajo ka...

Kryeministri Rama i përgjigjet bashës për “ti kryeministër, unë president”

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, se kohët e fundit kreu i qeverisë i ka bërë...