Ka rënë në depresion, Anila Mimani zbulon arsyen e fortë: Jam shumë keq…

Këngëtarja e njohur Anila Mimani është rikthyer në muzikë dhe po sjell hite nga më të ndryshmet.   E ftuar së fundmi në emisionin “Why Not”, është një prej emrave më...

FOTOT, U nda me Rudina Dembacajn, burrin mekanik s’e lëshon fati i zi, Aleksi...

Divorci i aktores Rudina Dembacaj me bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj, është kthyer tashmë në lajmin kryesor të portaleve rozë në Shqipëri. Siç edhe u aludua në media, Rudina...

Renato Mekolli tregon çfarë heq për realizimin e ‘Hell’s Kitchen’

Sezoni i dytë i emisionit shumë të ndjekur të gatimit ‘Hell’s Kitchen’ nga Renato Mekolli startoi me datë 11 Tetor. Autorët e programit menduan që emisioni të vijë në...

Dukej si “çun” kur ishte e vogel, por sot eshte Shqiptarja me e njohur...

Dua Lipa është këngëtare shumë e njohur. Dua Lipa është një këngëtare, kompozitore, modele me prejardhje shqiptare qe kendon ne gjuhen angleze. Albumi i saj debutues është planifikuar qe...

Agim Doçi flet troç: E bëra tekstin me porosi e titull të Verës për...

Shkrimtari dhe autori i këngëve shumë i njohur Agim Doçi së fundmi i është shtuar listës së pakënaqurëve të Festivalit të RTSH-së. I ftuar në emisionin ‘Thumb On’ ai tregoi...

Agim Doçi zbulon pas 20 vitesh rrethanat në të cilat u shkrua teksti: Është...

Shkrimtari i njohur Agim Doçi i ftuar në “Thumb On” ka zbuluar detaje mbi tekstin që ai ka shkruar, “Ti nuk din as me ma lyp”, kënduar nga Bleona...

Kur të gjithë prisnin datën e dasmës, ndahet çifti i njohur shqiptar

Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku i kanë dhënë fund lidhjes e, me sa duket, thashethemet...

Renato Mekolli xheloz për Arbana Osmanin? Shefi i kuzhinës masakron librin “Receta për 5...

Arbana Osmani ka pasur një sukses të paimagjinueshëm këtë herë në Panairin e librit. Standa e saj arriti deri në pikën që ruhej nga badigardë, falë reklamës inteligjente në...

“Po kësaj hunde si nuk i gjete derman?”, Eranda Libohova i përgjigjet gazetarit të...

E ftuar në emisionin “E diell” në “Top Channel” ditën e sotme ishte këngëtarja e njohur Eranda Libohova. Gjatë intervistës në studio, gazetari Ervin Kurti e ka ngacmuar me...

Konkurrenti i thotë ‘Gomar je vetë’, Renato e përjashton nga ‘Hell’s kitchen’

Një konkurrent është dëbuar nga “Hell’s kitchen”, pasi i ka kthyer përgjigje Renatos teksa po debatonin për një pjatë ëmbëlsirë. Fillimisht Renato po i bërtiste Vjonisit pasi kremi i...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Diktatori 65 vjeçar i fundit në Evropë bëri të dashurën e tij 22...

Ajo është vetëm 22 vjeçe, e lidhur me udhëheqësin 65-vjeçar të vendit, dhe tashmë i ka hyrë politikës. Maria Vasileviç është parë disa herë...

Çfarë ndodhi? Presidenti Ilir Meta bën shqiponjën dhe ikën me vrap nga konferenca e...

Presidenti Ilir Meta ashtu siç kishte paralajmëruar, doli pak minuta më parë në një konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Meta deklaroi se do të...

Shqiptarët do të ngrihen në këmbë, do ti presin agresorët me pushkë. Fjalimi i...

Një video e vjetër është shfaqur në rrjetet sociale, ku në një fjalim të gjatë ish udhëheqësi komunist, Enver Hoxha dënon ashpër sulmet e...