Luana publikon foton pa MAKEUP, por shikoni cfare i ka bere vetullave

Luana Vjollca e cila aktualisht po shijon suksesin e këngës së saj të re në bashkëpunim me këngëtarin Ramadan Krasniqi të titulluar “Sonte”, së fundmi përmes një postimi në...

Fundjava Ndryshe/ Arbër Hajdari Jep Lajmin E Madh: Më Në Fund Xheison Bëhet Me...

Xheison, djali i cili ka spikatur në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”, së shpejti do ti ndryshojë jeta, ndërsa do të zhvendoset me familjen në Tiranë. “Dua që kur...

Arbana e quajti binjak, por shikoni si e uron partneri i saj moderatoren/ Foto

Me 7 maj, moderatorja e njohur Arbana Osmani feston ditën e lindjes por ajo nuk është e vetmja nga stafi i “Dua të të bëj të lumtur” që feston....

E ka mbajtur gjithmone te fshehte, ja kush eshte bashkeshorti i Alketa Vejsiut/ Foto

Prej vitesh Alketa Vejsiu është një ndër moderatoret më të suksesshme të ekranit shqiptar. Ajo ka prezantuar shumë programe nga më të ndryshmet dhe ka arritur rekorde shikueshmërie. Por për jetën...

Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë sapo fillon ‘Piter Pan’…

Me të filluar “Në kurthin e Piter Pan”, mbrëmjen e sotme, Alketa dha një lajm të trishtë për të gjithë teleshikuesit që mezi e presin ta shohin çdo të...

‘A bëni dashuri në ambjentet e teatrit?’, habit Gent Zenelaj: Sigurisht…

ë ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” ishin aktorët e shfaqjes teatrale më të pëlqyer prej disa kohësh “Boeing Boeing”. Belinda, si gjithmonë është afruar pranë aktorëve për t’i...

Fytyrë me maska/ Vëllezërit korçar sqarojnë marrëdhënien me Flori Mumajesin

Një nga lojërat që “Rudina” praktikoi me vëllezërit Prifti në emision ishte t’i dedikonin disa emoji fotografive të vipave që do të shfaqeshin në ekran. Në momentin që shfaqet fotografia...

“Merrni timonin e jetës në dorë”/ Moderatorja jep mesazhin e fortë

Moderatorja Dajana Shabani ka treguar shumë sekrete të jetës private. Në një intervistë me Roza Latin në emisioni ‘Why Not’, moderatorja iu është përgjigjur shumë pyetjeve rreth jetës së...

Gent Zenelaj Rrëfen Momentin Më Të Sikletshëm Që Ka Përjetuar Në Skënë

Të ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” aktorët kanë rrëfyer dhe momentet e sikletshme që i është dashur të kalojnë gjatë shfaqjes. Një ndër episodet më të vështira që veçoi...

Adi Krasta Nxjerr Foton Me Syrin E Nxirë, Historia Pse E Rrahën Në 93-In

Një profil në Instagram me emrin e moderatorit të njohur Adi Krasta, ka postuar ditën e sotme një foto të vjetër, ku duket me njërin sy të nxirë në...

Te fundit

Alketa në ndihmë të familjeve në nevojë: Më kontaktoni

Mbrëmja e kaluar në “Opinion” i është dedikuar mbledhjes së ndihmave në ushqime për të gjitha familjet në nevojë, të cilat situata e koronavirusit...

Covid-19, deputët e PS dhurojnë gjysmën e pagës

Pas kabinetit qeveritar dhe Presidentin të Republikës, edhe deputetë të Grupit Parlamentar Socialist kanë vendosur të japin gjysmën e pagës së tyre për buxhetin...

“Bëj gati rrobat, për 1 orë…”/ Njihete si dita e gënjeshtrave, ja si Robert...

Robert Berisha e ka pësuar për ditën e 1 prillit, duke ia bërë mashtrimin më të mirë që do të kishte menduar dikush t’ia...