Dikur bënin namin, sot këta 8 VIP-a shqiptarë bëjnë punë të zakonshme

Ledina Çelo Këngëtarja e famshme prej vitesh është zhvendosur në Gjermani me bashkëshortin, ku ka sjellë në jetë dy fëmijët. Disa kohë më parë Çelo bëri të ditur se iu rikthye...

“A e do Borën?”, Donaldi i befason të gjithë me përgjigjen më romantike

Edhe pse fliten prej kohësh për romancën mes tyre, Donaldi dhe Bora vendosën vetëm ditët e fundit ta pranojnë zyrtarisht lidhjen mes tyre. Në llogaritë e tyre në ‘Instagram’ ata...

La Londrën për gazetaren, kush është bashkëshorti misterioz i Eni Vasilit (Foto)

Prej më shumë se 20 vitesh, tashmë moderatorja Eni Vasili është bërë “ikonë” e ekranit shqiptarë. Vitet nuk e kanë mposhtur moderatoren për të zbuluar diçka nga jeta private në...

Këngëtarja shpërtheu ndaj Arbana Osmanit dhe ia nxorri të palarat, Xhemi Shehu i përgjigjet...

Mëngjesin e djeshëm, gjatë intervistës së saj në “Wake up”, Evis Mula tërhoqi vëmendjen me disa deklarata për Arbana Osmanin. Teka kujtonte kohët e 16 viteve më parë kur prezantonte...

Ç’na kënaqën! Donaldi jo vetëm që i nxorri sekretin Borës, por tregon edhe …

Ka mbi një vit që në media flitet për një lidhje mes Bora Zemanit dhe Donald Veshajt. Dyshja kishte preferuar mos ta bënte publike lidhjen, deri ditën e djeshme...

“Të kam gjet o ndryrësirë, familjes sime ti hash atë që nuk thuhet”, e...

Këngëtarja e famshme shkodrane Rita Ndoci përmes një statusi në rrjetet sociale, ka nxjerrë zbuluar një person që e përndiqte në rrjetet sociale, duke i shkruar dhe me profile...

Këngëtarja e njohur shqiptare feston ditëlindjen, nuk do u besoni dot syve sa vjeç...

Këngëtarja e njohur, Rozana Radi ka një karrierë të gjatë nê televizion dhe është një nga më të pëlqyerat për talentin e saj.   Sot ajo feston ditën e lindjes dhe...

Sopranoja ‘i vërsulet’ Arbana Osmanit: Vajzave të talentuara i vuri stërkëmbëshin

Këngëtarja dhe sopranoja e talentuar Evis Mula, vajza e Osman Mulës, ka hedhur disa kunja të forta për moderatoren e njohur Arbana Osmani. E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin...

‘Ja ke qr fotoshop-it, ça numri e ke…’, Bora Zemani i jep një përgjigje...

Bora Zemani së fundmi është parë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram. Fotot me gërsheta dhe disa veshje fit e bëjnë atë të duket super “cool”. Mirëpo jo të...

Pas publikimit të fotove të Stresit me modelen bukuroshe, kjo është ‘përgjigja’ që vjen...

Para pak ditësh në media u publikuan disa foto të Stresit me modelen Atalanta Kërçyku, shumë afër njeri-tjetrit, të përqafuar, gjatë festës së ditëlindjes së këngëtarit. Si fillim u mendua...

Te fundit

Kryeministri Rama i përgjigjet bashës për “ti kryeministër, unë president”

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas deklaratës së kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha, se kohët e fundit kreu i qeverisë i ka bërë...

“Unë kryeministër, Rama president”, Lulzim Basha tregon ofertën e bërë nga kryeministri për të...

Në një konferencë me gazetarët, lideri i opozitës Lulzim Basha ka bërë sot deklaratën shumë të fortë, teksa ka treguar ofertën që i ka...

Covid-19/ Rama: Nuk bëjmë dot mbyllu-hapu-mbyllu! Secili të mbajë përgjegjësinë e tij

Kryeministri Edi Rama foli edhe testimet për covid në komunikimin më gazetarët, ku tha se ka shumë rëndësi sjellja individuale e secilit. “Një mbyllje tjetër...