Pas ndarjes me Norën, Robert Berisha shkëmben mesazhe me bjonden misterioze, publikohen bisedat

Pas ndarjes me Nora Istrefin, Robert Berisha nuk nguron të bëjë publike flirtet e vajzave me të. Në një etiketim që një vajzë bjonde i ka bërë këngëtarit, bashkëngjitur...

E akuzuan se është lidhur me një femër, ‘Paloma’ reagon ashpër pas skandalit

Aktorja meksikane, Silvia Navarro, e njohur për rolin e Palomës në serialin “Kur ti të jesh e imja”,   vetëm pak ditë më parë ka postuar në Instagramin e saj një...

Prej saj e hoqën nga puna, por ja çfarë i bëri Jonida Shehu Rezartës

Para dy vitesh Rezarta Shkurta u bë shkak që Jonida Shehu të largohej nga pasditja në Top Channel. Në momentin që të gjithë mendonim se Jonidën dhe Rezartën nuk...

Ermal Mamaqi tregon sekretin si burrat e martuar t’i shpëtojnë drurit nga gratë e...

Janë një nga çiftet më të dashur për publikun. Bëhet fjalë për Amarda Toskën dhe Ermal Mamaqin, të cilët aktualisht ndodhen me pushime në Itali. Teksa ndodhen me pushime në...

Ronela e harron Zerkën, fotografohet përqafuar me personazhin e njohur shqiptar

Ronela Hajati vazhdon të jetë një nga këngëtaret më të komentuara në media, jo vetëm për hitet e njëpasnjëshme, por edhe jetën private e lidhjen me Young Zerka. Ditët e...

Dikur një shitës televizorësh, sot më i pasuri në Shqipëri, tregon cila është ëndrra...

Mos u merzisni nese ende nuk e keni gjetur veten tuaj. Me sa duket ka shprese edhe per ne. Pak nga historia e tij frymëzuese, por edhe pasionet dhe dëshirat...

Bes Kallaku hyn në farmaci si skifter se ia kërkoi Xhensila, shtangen italianët

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj ndodhen aktualisht në Itali. Besi po xhiron atje një skenë të filmit “Falco” dhe për rolin e tij është shndërruar si “skifteri”. Me atë pamje,...

I “zbërthehen” bikinit, modelja “tërbon” meshkujt duke i nxjerrë të gjitha në mes të...

Ylli i “Towie”, Amber Turner është shfaqur më provokuese se kurrë me bikini. Biondja bukuroshe shoqërohej në Marbella nga i dashuri i saj, Dan Edgar.   Amber Turner është duke shijuar...

Osmani dhe Xhensila Myrtezaj përqafuar kanë një mesazh për njëra-tjetrën

Moderatorja Arbana Osmani ka takuar këngëtaren Xhensila Myrtezaj dhe kanë shkrepur një foto bashkë. Të buzëqeshura e përqafuar të dyja kanë vendosur të shprehin vlerësimin e ndërsjellë.   “Sa e bukur...

Kujtim Gjuzi gjuan Ilda Bejlerin: Zonjusha s’ka nevojë për koment, ka dalë ballkoni, është...

Me modelin e ri te flokeve, qethur se fundi, deputeti Kujtim Gjuzi nuk eshte treguar i kursyer ne kompelimentet ndaj femrave, teksa ka qene mbremjen e se henes i...

LIDHU ME NE

84,606FansaPëlqeje

Te fundit

Termeti, Ja se si infermieret e materniteteve vrapuan për të shpëtuar foshnjet e porsalindur...

Situatën e vështirë që vendi ynë dje kaloi e kanë përjetuar të gjithë por disa prej tyre e kanë përjetuar në krye të deyrës...

Pas tërmetit ja si do jetë moti deri në fund të shtatorit

Fundi i muajit Shtator pritet ta gjejë vendin tonë me vranësira e kthjellime të herëpashershme. Në ditët në vazhdim në zonat jugore-juglindore pritet të ketë...

Ministri Lleshaj reagon pas lajmit të rremë

Pas panikut të krijuar mes qytetarëve nga përhapja e një lajmi të rremë nga disa portale, MInistri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar me...