Shefi i ri i “Hell’s Kitchen” si sozia i MC Kreshës, por prisni se...

Tashmë të gjithë e dimë që familja e Shpëtim Saraçit dhe Mira Konçit ka lënë Tiranën, për të jetuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.   E ardhmja e fëmijëve ka...

Romeo nuk e lë vetëm! Ja çfarë bënte aktori ndërkohë që Jonida ishte në…

Jonida Maliqi është pjesë e jurisë së festivalit “Kënga Magjike” këtë vit. Mbrëmë u mbajt nata e dytë e festivalit dhe këngëtarja e njohur shqiptare kishte pranë njerëzit e...

Bebe Rexha: Dua një burrë shqiptar dhe një dasmë tradicionale, nga ato me tupana...

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, u rikthye në shtetin shqiptar të hënën e kësaj jave. Ajo vizitoi familjet e prekura nga tërmetet, gjersa premtoi rindërtimin e dy...

Fansat i kërkuan të rikthehet në ‘Hell’s kitchen’, flet Renato Mekolli

Shefi i njohur i kuzhinës, Renato Mekolli, është larguar nga emisioni i njohur i gatimit ‘Hell’s Kitchen’. Skenaristja Zefina Hasani bëri të ditur se Renato është larguar për arsyet...

Greg Rama vajton të dashurën e shuar: Zemra e një mashkulli i ngjan detit,...

Dajli i Kryeminsitrit Edi Rama, Greg Rama, duket se është duke vuajtur humbjen e njeriut të tij të afërm pas tërmetit të 26 nëntorit në qytetin e Durrësit. Studentja...

Alban Skënderaj lë muzikën? Një derë e re e madhe hapet për të

Hapat e para në muzikë, për Alban Skënderajn nisën në vitet 1996. Mes kohëve të vështira të Shqipërisë, ai nuk mundi të ecte përpara dhe u detyrua të braktiste...

Gazetarja çmend aktorin e famshëm me origjinë shqiptare/ E ngacmon në mes të intervistës

Aktori i famshëm me origjinë shqiptare Can Yaman është një nga meshkujt më seksi dhe të pëlqyer nga gjinia femërore.   Ai u bë i njohur në serialin “Erkenci kus”, i...

Kejvina Kthella “braktis” emisionin e famshëm italian për Dance With Me/ Modelja nuk do...

Modelja Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizit shqiptar.   Bukuroshja bjonde u bë e njohur për publikun shqiptar si velinë në emisionin “Xing me...

Armina Mevlani ‘ngel në klasë’ me anglishten, kërkon surprizë me “mariachi” por bëhet lëmsh...

Blogerja e njohur Armina Mevlani në rrjetet e saj sociale shpesh herë flet anglisht në respekt të ndjekësve që nuk jetojnë në Shqipëri. Por duhet theksuar se anglishtja nuk...

Bën jetë luksoze, këngëtari i njohur tregon shumën marramendëse që ka marrë nga Youtube:...

Ditën e djeshme në emisionin “Glamour Zone” ishte i ftuar këngëtari i njohur shqipar Sergio. Teksa fliste se si e refuzoi bashkëpunimin me Era Istrefin dhe sei kishte flirtuar me...

Te fundit

Tregtari e masht roi! Fermeri shqiptar kujtoi se i humbi të gjitha, por ne...

Shkoi të blejë domate të quajtur “zemër kau”, por tregtari e mashtroi dhe ferma e tij u kthye në një “thesar” fitimprurës. Kjo është...

I moshuari italian i lë në testament 180 mijë euro, por shikoni cfare i...

Gjate kesaj jave ne emisionin investigativ “Stop” eshte treguar historia e nje qytetari nga Fieri bashke me motren e tij te cilet tregonin se...

Ilir Beqja ben propozimin e ri ne parlament qe gezon te gjithe Shqiptaret

Ilir Beqja ka propozuar diten e sotme në Kuvend nje ide gjeniale që gjatë verës, 2 ose 3 javë, administrata të jetë pushim edhe...