GAZ PAJA MBLEDH FONDE PËR TË PREKURIT NGA TËRMETI, U BËN THIRRJE BANORËVE QË...

Aktori i humorit Gaz Paja po mbledh ndihma për të prekurit nga tërmeti i 26 nëntorit. Si anëtar i Këshillit Bashkiak ai është në ndihmë të të gjithë banorëve...

“Është turp të jemi në vendin e dytë”/ Kjo është presidentja më seksi që...

Irina Moroziuk, është një nga femrat më seksi e cila ka marrë nën drejtimin e saj një klub futbolli. Gruaja e futbollistit ukrainas Nikolai, drejton klubin amator të Lav...

Blero surprizon fansat/ Rikthen hitin që fiksoi shqiptarët

lero Muharremi është një nga këngëtarët më të pëlqyer për publikun e tij. Ai ka një karrierë të gjatë muzikore dhe disa prej këngëve të tij mbahen mend ended...

Robert De Niro bën simbolin e shqiponjës me Blerim Destanin

Aktori i mirënjohur hollivudian, Robert De Niro, ka bërë së fundmi një gjest, përmes së cilit ka rrëmbyer simpatinë e shqiptarëve.   Gjatë takimit me aktorin e njohur shqiptar, Blerim Destani,...

“Asgjë nuk ka rëndësi më shumë se jeta”/ Evi Reçi jep mesazhin prekës (video)

Këngëtarja dhe moderatorja Evi Reçi ka nisur me emisionin e saj edhe pse në momentet e saj më të vështira.   Ajo humbi njerëzit e saj më të dashur nga tërmeti...

Dhurata Dora i “rrëmben” Kidës bashkëpunimin me këngëtarin ndërkombëtar/ Çfarë po ndodh mes dy...

Pak muaj më parë në rrjet qarkulloi lajme se këngëtarja shqiptare Kida do të bënte një bashkëpunim me një nga këngëtarët më të njohur ndërkombëtar Maitre Gims.   Kënga do të...

Në katin e 15 me dy fëmijët e vegjël! Sara Hoxha përplaset me komentuesit

Mbrëmjen e djeshme Lori Hoxha postoi një foto ku shprehej mirënjohëse ndaj stafit të Top Channel që kanë qëndruar në krye të Top Channel në këto ditë të vështira....

Reagon ashpër Dajana Shabani për pyetjet ndaj Zogut të Tiranës: A thua e kam...

Dajana Shabani ka reaguar sërish për Zogun e Tiranës, Hermes Nikajn, i cili u arrestua pak javë më parë për prostitucion.   Duhet të themi se ajo është pyetur vazhdimisht rreth...

VIDEO/ Florian Binaj e qetësoi të birin duke i dhënë shpjegimin më të bukur...

Aktori i njohur i humorit, Flor Binaj, ishte i ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon për të rrëfyer përjetimin e tij gjatë tërmetit të 26 Nëntorit, por...

Flori Mumajesi rikthehet në ‘Kënga Magjike’: Të gjithë bashkë mundemi

“Kënga Magjike” këtë vit po mbahet me një qëllim “Këndoj për të ndërtuar”. Ardit Gjebrea ka bërë të ditur se nga të ardhurat e biletave do i ndërtohet shtëpia...

Te fundit

Pse kolliteshin malësorët, kur këmbeheshin natën me të tjerë dhe në vende ku kishte...

Studiuesit Zyhdi Dervishi, përmes “Lente të ndërveprimit simbolik” zbardh sjelljen e malësorëve dhe kodet e tyre të komunikimit në kushte dhe rrethana të ndryshme. Umberto...

Aksident me pasojë vdekje në Shkodër, mjeti përp las dy këmbësorë në trotuar

Një aksi dent i rëndë rrugor ka ndodhur në Shkodër. Mësohet se rreth orës 17:20, në rrugën Shkodër-Bardhaj, saktësisht në vendin e quajtur Ura e...

Horoskopi ditor, e martë 7 korrik 2020

Dashi Kjo e martë do të reflektojë ndonjë problem të vogël në dashuri, ku do të reflektoni lidhur me raportin tuaj. Kjo gjë vlen sidomos...