Martohet Klajdi Haruni, Flori Mumajesi e ka gati dhuratën e dasmës

Pak javë më parë i ftuar në “Klanifornia”, Klajdi Haruni pranoi publikishit se është i dashuruar dhe në një lidhje. Kur Marina e pyeti nëse i rreh zemra për...

VIP-at shqiptar në një avion, Olsi Bylyku i shkrin të gjithë së qeshuri gjatë...

Eni Koçi me Genc Prelvulajn, Olsi Bylyku me partneren e tij, Eglin dhe Gold AG janë bërë dje bashkë për një udhëtim. VIP-at do të performojnë në mbrëmje në...

Të ftuar që vënë në siklet moderatorët, 10 momentet më pikante në televizionet shqiptare

Ka pasur shumë raste kur moderatoret shqiptare janë vënë në siklet gjatë emisionit për detaje të vogla, si një kopsë e zbërthyer papritur apo një rrëshkitje nga takat. Por...

“Nuk e meriton famën që ka”, 2 me 1 për Samanta Karavellën, ja si...

Emisioni i kaluar i “Shiko Kush Luan” bëri bujë të madhe në mediat rozë për shkak të përgjigjeve të këngëtarit Young Zerka ndaj këngëtares Samanta Karavella e më pas...

Çohet për të kënduar, këngëtarja shqiptare ndërpret performancën: Nuk e bëj dot

E ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin e Kastro Zizos “Late Night Show”, ishte gazetarja e njohur e “Jo vetëm modë” dhe e “Edicionit Veror”, Genta Hodo. Përpos prezantimit,...

Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi martohen në të njëjtën ditë

Armina Mevlani dhe Jonida Maliqi janë padyshim dy vajza me shumë influencë në Shqipëri dhe ndër më të komentuarat në media. Sidomos jeta e tyre private ka qenë në...

Rikthehet Flori Mumajesi: Këngën e re do e dëgjojmë në të gjitha dasmat

Pak ditë më parë Flori Mumajesi deklaroi se do të rikthehet dhe pyeti fansat cilën prej këngëve që ka kompozuar duhet të publikojë.   Një nga këngët quhej “Thjesht të du”...

‘Të vdes unë’, Arbana e paska mësuar mirë Eduartin të gatuajë: Kur kam arritur...

Arbana Osmani është një prej moderatoreve më të dashura për publikun shqiptar. Ajo prej kohësh ka treguar se po punon për librin e saj të dytë të gatimit “Receta...

“Më mbuluan me lekë”/ Aleksandër Gjoka zbulon çfarë i ndodhi në Fier, tregon historinë...

Nata e katërt e spektaklit më të madh muzikor “Këndo Këngën time”, pati si protagonist të sajin, Aleksandër Gjokën. Gjoka ka ndarë në një rrëfim ekskluziv një histori të...

Adelina Ismajli gati të hedhë në gjyq këngëtaren shqiptare

Adelina Ismajli ka shpërthyer e inatosur me një këngë të fundit të kënduar nga Taulant Bajraliu dhe Albina Kelmendi, fituese e vendit të dytë në “The Voice of Albania...

Te fundit

Zotëria në foto është politikan, vogëlushja këngëtare e njohur shqiptare. A i njihni?

E bërë nostalgjike për fëmijërinë, është kthyer për të shfletuar albumet e fotografive. Kështu ditën e sotme ka ndarë tre fotografi nga vegjëlia, ku në...

Zgjidh një zemër dhe zbulo çfarë do të ndodhë me lidhjen tënde të dashurisë

Je kurioze të dish si do t’i kesh punët në aspektin sentimental? Ke kaluar një histori të trishtë, ke mbyllur një kapitull të vështirë me...

Historia e trishtë e gruas: Pas 5 vitesh burri vendosi të jetonte me dikë...

Jeta duket se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, por Edlira, nëna e një djali, duket se ja ka dalë. Ajo ka rrëfyer...